Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλήμερα!!

Δωσατε ρεστα οι "Τσιγγανοι".

Με φτιαξατε τη μερα!

Kαλοι αυτοι οι Cherry φιλος φουζιον αλλα για τσεκαρε κι αυτους.Eνα δισκο εβγαλαν στην ουσια(το δευτερo περιεχει τα του πρωτου+bonus)αλλα σπανε κοκκαλα:

 

 

 

Eδω τρωει'' η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι '' και εμφανισιακα ,Φανταστειτε καποιος επιχηρματιας να μην τους πληρωνε τι θα παθαινε.Ασε που μου θυμιζουν τον freerock1974 στο υφος και στην χροια της φωνης ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Eδω τρωει'' η μυγα σιδερο και το κουνουπι ατσαλι '' και εμφανισιακα ,Φανταστειτε καποιος επιχηρματιας να μην τους πληρωνε τι θα παθαινε.Ασε που μου θυμιζουν τον freerock1974 στο υφος και στην χροια της φωνης ;D

Eχεις σε ολα δικιο Περυ.

Επισης να προσθεσω οτι και οι δυο-freerock και Williamson-ειναι σπουδαιες φωνες.

Και ναι γιατι οχι συγκρινω τον freerock με φωνες τετοιου επιπεδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν είναι σαν το original το οποίο είναι απο τα αγαπημένα μου ,αλλά και αυτα τα παλικάρια δε πάνε πίσω!Εξαιρετική δουλειά η τελευταία του Gregg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι φωνη και αυτος ο RODGERS!!!!

ΤΕΡΑΣΤΙΑ.

Ειναι απο τους αγαπημενους μου,οροσημο για το ροκ αλλα.... :-\

Εδω ειναι πολυ λιγος.Το κομματι δεν του παει καθολου και η δραματικοτητα του Mercury ως ερμηνευτη κανει τον Rodgers να ακουγεται σαν παιδακι..

Eντελως προσωπικη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου