Προς το περιεχόμενο

Fender stratocaster Relic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα!Ειμαι κατοχος μιας Gibson LesPaul Custom κ επειδη σαν αρρωστακι θελω να κανω αγορα μιας Fender(μιας κ γουσταρω κ τις δυο το ιδιο)θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθησει σε κατι!Λατρευω τις Fender που ειναι σαν παλιες(μερικες ειναι αλλα πρεπει να πουλησω το νεφρο μου κ το σπιτι μου για να αποκτησω μια)υπαρχει καποιος τροπος να γινει κατι τετοιο με δουλεια χεριου?(μπορει αυτη τη στιγμη να ρωτησα μπουρδα :-X αλλα οποιος μπορει ας μου πει καποιο τροπο παρακαλω)

Ευχαριστω για το χρονο σας!

Hey Pinky!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια καλησπερα!Ειμαι κατοχος μιας Gibson LesPaul Custom κ επειδη σαν αρρωστακι θελω να κανω αγορα μιας Fender(μιας κ γουσταρω κ τις δυο το ιδιο)θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθησει σε κατι!Λατρευω τις Fender που ειναι σαν παλιες(μερικες ειναι αλλα πρεπει να πουλησω το νεφρο μου κ το σπιτι μου για να αποκτησω μια)υπαρχει καποιος τροπος να γινει κατι τετοιο με δουλεια χεριου?(μπορει αυτη τη στιγμη να ρωτησα μπουρδα :-X αλλα οποιος μπορει ας μου πει καποιο τροπο παρακαλω)

Ευχαριστω για το χρονο σας!

Πάρε εσύ μία και δώστη μου για δέκα χρόνια και στη δίνω πίσω ακριβώς όπως τη θές.

Και χειρότερη.

Οι road worn δεν είναι και τόσο ακριβές.

Εκτός κι αν μένεις σε κλουβί και τα νεφρά σου είναι χάλια.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος τροπος να γινει κατι τετοιο με δουλεια χεριου?

Mόνος σου, με μάστορα? Έχεις ήδη μία και θέλεις να τη ρελικάρεις, θέλεις να αγοράσεις μία?

Καλώς ήρθες.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καποια κ θελω να την ρελικαρω να αγορσω μια θελω.Επειδη σε οσα site κοιταω δε βρισκω καποια ετοιμη να αγορασω,ειπα μηπως γινεται με μαστορα,διαθετω εως 1800 ευρω δε μπορω να δωσω παραπανω.

Hey Pinky!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως σου είπε και ο Audiokostas οι road worn δεν ακριβές. Μπορεί να μην είναι και το καλύτερο relic που μπορείς να βρείς αλλά κάτω απο 1000euro δεν νομίζω οτι βρίσκεις κάτι καλύτερο...

 

http://www.fender.com/products/roadworn

 

εγώ πάντως μια 50's stratocaster την έπαιρνα άνετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καποια κ θελω να την ρελικαρω να αγορσω μια θελω.Επειδη σε οσα site κοιταω δε βρισκω καποια ετοιμη να αγορασω,ειπα μηπως γινεται με μαστορα,διαθετω εως 1800 ευρω δε μπορω να δωσω παραπανω.

Ειλικρινά κοίταξες για relic Fender στα 1800€ και δεν βρήκες;

 

http://cgi.ebay.co.uk/Fender-Stratocaster-SRV-Signature-Stevie-Ray-Vaughan-/170614386309?pt=LH_DefaultDomain_146&hash=item27b968ee85

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά κοίταξες για relic Fender στα 1800€ και δεν βρήκες;

 

Ειλικρινα φιλε μου αυτο το κουκλι δεν το ειχα δει,αλλα στο ebay δεν εψαξα κ πολυ.

Αυτη εδω ειχα δει κ με ταρακουνησε καπως http://cgi.ebay.com/SRV-Sunburst-Stratocaster-Heavy-Fat-Relic-/160556814156?pt=Guitar&hash=item2561ee8f4c για να πω την αληθεια μου εχω παιξει με τρια μοντελα Fender στη ζωη μου κ τα τρια ηταν τα ακριβα μοντελα που λενε.Δηλαδη δε θελω να παρω καποια κ να απογοητευτω για την αξια της(οχι την χρηματικη)

Hey Pinky!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου,λοιπον εγω εχω να σου προτεινω το εξης

Φτιαξε μια partcaster απο το Mark Jenny θα σου κοστισει γυρω στα 800-850 και θα ειναι ποιοτητας usa strat και το relic θα ειναι ποιοτητας fender custom Shop.

Εχεις πολλες επιλογες για τα παρτς χρωμα κτλ και διαλεγεις εσυ ποσο παλαιωμενη θελεις να ειναι.

Οριστε το site http://mjtagedfinishes.com/

Ελπιζω να βοηθησα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου