Προς το περιεχόμενο

Music123 και free shipping


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπήκα στο εν λόγω site αυτές τις μέρες και διαπίστωσα ότι έχουν δωρεάν μεταφορικά.Έχω κάποια πράματα που θέλω να πάρω και με συμφέρουν περισσότερο οικονομικά σε σχέση με Ευρώπη.Να το επιχειρήσω ή να προτιμήσω τον Μπαρμπα Θωμά;;;

 

Μιλάω για παραγγελία όχι πολύ πάνω απο 100 ευρώ (που θυμάμαι ότι απο εδώ και πάνω παίζει τελωνείο)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα "χαρτιά" πάνω απο 60 ευρώ πρέπει να σε φορολογήσουν. Απο ότι μου είχε πει άτομο στο αεροδρόμιο συνήθως επιτρέπουν και παραπάνω ...αν όμως πρώτα δουν ότι, είναι για ιδιώτη και δεν έχει μέσα ύποπτο περιεχόμενο π.χ μουσικά όργανα :lol:

 

Φίλος αγόρασε πρόσφατα απο Αμερική χωρίς μεταφορικά. Νομίζω ότι είναι "καινούριο φρούτο" για να ανοιχτούν σε πελάτες. Γνώμη μου είναι ότι αν είναι να κερδίσεις μονάχα μερικά ευρώ ...προτίμησε Ευρώπη. Να ξέρεις και τι σου γίνεται ...να μην τρέχεις και σε αεροδρόμια αν χρειαστεί.

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως σου διεφυγε αυτη η λεπτομερεια

 

"2.Good for free ground shipping to the lower 48 US states"

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου