Προς το περιεχόμενο

οι προενισχυτές της EMU1820m


Lost_Highway

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο οσους προενισχυτες ανεφερες διακρινω το art tube και κρινω οτι εχει καλυτερο προενισχυτη..

 

Ευχαριστώ musictech.

Έχεις δοκιμάσει δηλ. ο ίδιος και την 1820m και το Art Tube και βρήκες το Art Tube καλύτερο;

Αν μπορείς (και θυμάσαι), δώσε μου κάποια λεπτομέρεια πάνω σε αυτό (πχ είναι θέμα γούστου ή άκουσες κάτι που σε ενόχλησε; ).

 

Και πάλι thnx. :D :D

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ'αρχας να σου πω καθαρα εγκυκλοπαιδικα οτι η art ειναι μια πολυ σοβαρη εταιρεια κατασκευης επαγγελματικων μηχανηματων με παρα πολλα χρονια στον χωρο και πολυετη πειρα στην κατασκευη προενισχυτων..

το συγκεκριμενο μηχανημα που ανεφερες αξιζει παραπανω απο τα λεφτα του κατα την γνωμη μου και το εχω δουλεψει σε διαφορες καταστασεις (μαζι με ολα τα υπολοιπα που ανεφερες..)..εχω δουλεψει και την 1820Μ..

Δεν λεω οτι ειναι ασχημοι οι προενισχυτες της 1820,αλλα οπως και να το κανουμε μια καρτα αυτου του κοστους αποκλειεται να φοραει πολυ καλους προενισχυτες....

Μην ξεχνας επισης οτι το art ειναι λαμπατο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου