Προς το περιεχόμενο

Το πάχος μανικιού σχετίζεται με αλλαγές στο truss rod;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ενοουσα αν βγαινουν τώρα les paul με περισοτερα απο 1 κομματια στο μπρατσο. Μπορω να βρω τετοια να αγορασω δηλαδη καινουρια??

Aπό περιέργεια...τι περισσότερο θα σου δώσει ένα τέτοιο μπράτσο?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TGL ΧΑΧΑΧΑΧΑ... "προσθιοκίνητη Alfa" είναι contradiction in terms ρε συ... Θα σηκωθούν τα σαπάκια από τις Τζουλιέτες στις μάντρες και θα μας βαράνε...

 

[OT]

Φουκαρά μου... δεν έχεις μπει ποτέ σε Alfasud ε? Να κανονίσω όταν έρθεις Ελλάδα να δανειστώ την (ανακατασκευασμένη) του κολλητού μου, ή στο απαγορεύει ο καρδιολόγος?  ;D ;D

[/OT]

 

Στα καθ'ημάς: SRO-FAT, τρομερό μπράτσο, το είχα στην LPB Strat και το παληκάρι που την πήρε (φίλος και πρώην συμπαίκτης) ακόμα με ευχαριστεί. Παρά το ότι έπαιζε με οδοντογλυφίδες προσαρμόστηκε σε 2 μέρες και τώρα δεν τ'αλλάζει με τίποτα. Δεν το συζητώ ότι θα βελτιώσει πολύ και τον τόνο της Strat σου.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπό περιέργεια...τι περισσότερο θα σου δώσει ένα τέτοιο μπράτσο?

Και μόνο η αίσθηση ότι πιάνεις μπράτσο και όχι τσαγιερό .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι και γω. Υπαρχει καποια Gibson les paul που το μπρατσο αν ειναι παραπανω απο 1 κομματια ωστε να ειναι πιο ανθεκτικο??? Η' ολες ειναι 1 κομματι??

Και μόνο η αίσθηση ότι πιάνεις μπράτσο και όχι τσαγιερό .....

Δηλ φαίνεται στο βαμμένο μπράτσο και στο πιάσιμο η διαφορά? Πως είχα την εντύπωση ότι μπορούν και με 1 και με 2 κομμάτια να φτιάξουν το ίδιο μπράτσο βρε παιδί μου...δηλ  το ένα κομμάτι σώμα διαφέρει στο πιάσιμο από των 5?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλ φαίνεται στο βαμμένο μπράτσο και στο πιάσιμο η διαφορά? Πως είχα την εντύπωση ότι μπορούν και με 1 και με 2 κομμάτια να φτιάξουν το ίδιο μπράτσο βρε παιδί μου...δηλ  το ένα κομμάτι σώμα διαφέρει στο πιάσιμο από των 5?

Γράψε λάθος. Ως προπέτης μιλούσα για πάχος και όχι για αριθμό κομματιών.

Φταίει που δεν πολυπροσέχω τι λες.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου