Προς το περιεχόμενο

Αγορά drums για αρχάριους


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει περίπτωση να βρώ για τον αδερφό μου που θέλει να ξεκινήσει, drums με περίπου 300 ευρό?

 

Για μεταχειρισμένα peace σε αυτη την τιμη αξίζει??

IMG_0133.thumb.JPG.012befb0345295bff8645cfb9965c46d.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα παραπάνω, παίρνεις αυτή καινούρια και κομπλέ με τα όλα της... http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Show_Popup.asp?Img=/ecomnakas/nakas2006/assets/PHOTOS%20M%20EXTRA/M202300102-extra.jpg

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να βρώ για τον αδερφό μου που θέλει να ξεκινήσει, drums με περίπου 300 ευρό?

 

Για μεταχειρισμένα peace σε αυτη την τιμη αξίζει??

 

σίγουρα θα βρεις κάτι καλύτερο στα μεταχειρισμένα.

Για το συγκεκριμένο που ποστάρισες εγώ δε θα έδινα τα 300.  8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε θάδινα πάνω από 150 ευρώ γι' αυτά που δείχνεις.Σίγουρα στις αγγελίες του noiz ή κι αλλού θα βρείς κάτι πιό αξιοπρεπές σ'αυτά τα λεφτά.Χαρακτηριστικά πρόσφατα στο noiz πουλήθηκε μιά Yamaha stage custom με 450 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πριν 2 μήνες ήμουν στην θέση σου και πλέον η γνώμη μου είναι μην δώσεις ούτε 100 ευρώ για τέτοιου είδους τύμπανα γιατί σε λίγο καιρό θα κλαις τα λεφτά σου!!! Κοίτα για μεταχειρισμένα αξιόπιστα μοντέλα (π.χ. Φτηνές σειρές Pearl, Sonor, Gretch, Mapex κ.α. ). Εγώ πήρα με 480 ευρώ μια Sonor 3005 σε τέλεια κατάσταση και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ψάξε και δεν θα χάσεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε πριν 2 μήνες ήμουν στην θέση σου και πλέον η γνώμη μου είναι μην δώσεις ούτε 100 ευρώ για τέτοιου είδους τύμπανα γιατί σε λίγο καιρό θα κλαις τα λεφτά σου!!! Κοίτα για μεταχειρισμένα αξιόπιστα μοντέλα (π.χ. Φτηνές σειρές Pearl, Sonor, Gretch, Mapex κ.α. ). Εγώ πήρα με 480 ευρώ μια Sonor 3005 σε τέλεια κατάσταση και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ψάξε και δεν θα χάσεις!!!!

Με μία πρόχειρη ματιά στις αγγελίες του noiz είδα οτι έχεις κάποιες πολύ καλές επιλογές μέχρι τα 400 ευρώ με βάσεις και κάποιο είχε και πιατίνια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MIA PREMIER OLYMPIC ROCK 22???

 

 

Γιατί όχι? Με 400 έχεις τύμπανα, πιατίνια με τις βάσεις τους, κάθισμα και μπακέτες...

Θα βρείς κάτι καλύτερο με αυτά τα λεφτά σε καινούργιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την προτινα γιατι και εγω θελω να ξεκινησω μαθηματα ντραμς και την εχω βρει με 408ευρω ολη μαζι μπες και δες. http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=243&Product=102237&Category=1361

Θα ηθελα γνωμεσ για αυτα τ τυμπανα πλζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε dave, αυτήν έχω εγώ. Μετά απο πολύ κόπο στο κούρδισμα και με διάφορες δοκιμές με mufflαρίσματα και λοιπά, έχω καταφέρει -για τα δικά μου άπειρα αυτιά βέβαια- να ακούγεται αξιοπρεπώς. Έχω βάλει Evans G2 Coated batter δέρματα στο snare και στα 3 toms, ένα μαξιλάρι στο bass να ακουμπάει την batter πλευρα του, στα 3 tom έχω βάλει αυτά, απο 1 (http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Show_Popup.asp?Img=/ecomnakas/nakas2006/assets/PHOTOS%20M%20200/M291200142-200.JPG) και στο ταμπούρο 2. Τέλος, έχω βγάλει τα κάτω δέρματα στα 2 high tom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου