Προς το περιεχόμενο

σε αναζητηση για crash


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειναι ο τροπος που το εθεσες . . . Κανενας(ελπιζω) ντραμερ δεν διαλεγει πιατινι να ταιριαζει με το χρωμα των τυμπανων η του παπουτσιου η το χρωμα των ματιων του τελος παντων . . . Το μονο που μετραει ειναι ο ηχος . . . Ειναι σαν να μου λες παιζω τυμπανα επειδη μου αρεσουν οι κυκλοι και τα τυμπανα εχουν κυκλικο σχημα . . . Παντως μην ακους κανενα και αν του αρεσουν τα Pitch Black,τα Black Alpha  η κατι αλλο "χρωματιστο" στον ηχο τοτε πες τον φιλο σου να τα παρει . Cheers :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ε ενταξει γι αυτο ρωτησε αν υπηρχε τοσο κακο ειναι? δλδ εσυ αν ειχες να επιλεξεις αναμεσα σε 2 Και ειχαν τον ιδιο ηχο τι θα διαλεγες?δεν θα επερνες το μαυρο ξερω γω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ενταξει γι αυτο ρωτησε αν υπηρχε τοσο κακο ειναι? δλδ εσυ αν ειχες να επιλεξεις αναμεσα σε 2 Και ειχαν τον ιδιο ηχο τι θα διαλεγες?δεν θα επερνες το μαυρο ξερω γω?

 

TA BLACK ALPHA EINAI AΘΛΙΑ ΣΑΝ ΠΙΑΤΙΝΙΑ...και δν αξιζουν για τα χρηματά τους.

(προσωπική άποψη πάντοτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το παίρνεις στραβά. Απλά ακούγεται κάπως περίεργο και κάνουμε πλάκα. Ειδικά στο "ευαίσθητο" θέμα του δίσκου...  :)

Σίγουρα αν έχει 2 το ίδιο καλά και το ένα είναι μαύρο να πάρει αυτό που γουστάρει ο άνθρωπος. Είναι πολύ βασικό να σου αρέσει το όργανο που παίζεις - και σαν ήχος, και σαν αποτέλεσμα, και σε ομορφιά.

 

Απλά - απ' όσο ξέρω εγώ - δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει τον κόπο.

Music is what feelings sound like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Visions της Paiste ήταν εξαιρετικά, τουλάχιστον αυτά που είχα ακούσει εγώ, ένα 16αρι crash και ένα ride - δεν θυμάμαι μέγεθος - που κυριολεκτικά σκότωνε.

Όμως είναι δύσκολο να βρεθούν (η σειρά έχει καταργηθεί) και δεν θα είναι φτηνά.

 

Πάντως και τα μαύρα Alpha δεν είναι και τόσο χάλια. Αν δεν σε χαλάει η σχέση με τον Jordison βέβαια...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου