Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με τον vlc player


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλημερα.

Εχω ενα προβλημα με τον vlc player και δεν μπορω να βρω την ακρη.

Οταν επιλεγω να παιξω ενα dvd απο φακελο, στο αρχικο μενου δεν μπορω να επιλεξω τιποτα απο τις επιλογες.Παω το ποντικι επανω στα tracks ας πουμε για να επιλεξω ποιο θελω αλλα δεν δεχεται την εντολη.Δεν βγαζει δηλαδη χερακι η κατι αλλο ετσι ωστε να μπορω να επιλεξω αυτα που θελω.Κατα τα αλλα το dvd παιζει κανονικα, αλλαζει κεφαλαια κλπ.Τονιζω οτι με αλλους player παιζει κανονικα το μενου.

Αυτα.

Τωρα παιδια αν ειναι κατι απλο και δεν το βλεπω sorry.

 

Ευχαριστω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς φαντάζομαι για το μενού του (ριπαρισμένου) DVD. Δοκίμασες με τα πλήκτρα του κέρσορα και το enter, αντί για το ποντίκι;

 

Μιλαω για dvd που τα εχω αντιγραψει ατοφια στο σκληρο για να τα εχω παντα μαζι μου και να μην κουβαλω δισκακια....με τα πληκτρα να σου πω δεν δοκιμασα....θα το κοιταξω...απλα μου κανει εντυπωση οτι το κανει μονο ο vlc player....ολοι οι αλλοι players οπως ειπα και πιο πανω τα παιζουν κανονικα τα αρχεια με ενεργο το μενου....παντως καποιος αλλος μου ειπε οτι αυτο ειναι το κουσουρι του vlc και δεν ειναι θεμα ρυθμισεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου