Προς το περιεχόμενο

Take me to the other side


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα χαλαρο...αναρρωτικο κομματακι (ειμαι με πνευμονια εδω και μερες στο σπιτι.. ::) )

Take_me_to_the_other_side.mp3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί βρε αγαπητέ SF έτσι? Ξεκινάς με μία ΤΟΣΟ ωραία εισαγωγή που με άφησε με ανοιχτό το στόμα και μετά με γείωσες με κάιρο για 1-2 λεπτά... :-[ Αν και πιστεύω πως με μία αραπίνα (στη φωνή) να τραγουδάει από πίσω θα είναι πολύ καλύτερο συνολικά το κομμάτι...

ΥΓ: Ωραίο το μπάσο αλλά βάλε λίγο βάθος βρε παιδί μου... Κάντο λίγο πιο ζωντανό...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικα!Απο μια ηλικια και περα πρεπει εμεις οι γεροντες να προσεχουμε πιο πολυ.

Περαστικά Νίκο. ;)

Εσείς τα παπουδαριά, δεν πρέπει να εκτίθεστε σ' αντίξοες καιρικές συνθήκες. :D

 

Ωραίο το κομμάτι σου, αλλά επίμένω, μου αρέσεις πιο πολύ στα πληκτροφόρα από τα λοιπά όργανα.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και πιστεύω πως με μία αραπίνα (στη φωνή) να τραγουδάει από πίσω θα είναι πολύ καλύτερο συνολικά το κομμάτι...

 

Μισο λεπτο να τη φωναξω γιατι πλενει τα πιατα τωρα... ;D

 

 

ΥΓ: Ωραίο το μπάσο αλλά βάλε λίγο βάθος βρε παιδί μου... Κάντο λίγο πιο ζωντανό...

 

βαθος στο μπασο? :o

 

πρωτοποριακος βλεπω εισαι... :)

 

Εσείς τα παπουδαριά, δεν πρέπει να εκτίθεστε σ' αντίξοες καιρικές συνθήκες.

 

σε πληροφορω οτι ειναι ΠΑΙΔΙΚΗ ασθενεια η πνευμονια.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το ακούω και επανέρχομαι! Το μήνυμα είναι για τα περαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτο να τη φωναξω γιατι πλενει τα πιατα τωρα... ;D

Τυχεράκια... :P

 

βαθος στο μπασο? :o

πρωτοποριακος βλεπω εισαι... )

Γενικά πιστεύω πως θα έδινε πολλά στο συγκεκριμένο κομμάτι λίγο βάθος στο μπάσο... Δεν είναι θέμα πρωτοπορίας... Είναι θέμα άποψης... :P

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ο ήχος όπως πάντα class ΑΑA!

Το διαχωρίζω από τη σύνθεση, γιατί είναι (η σύνθεση) πιο υποκειμενικό ίσως.

Προσωπικά αυτό το στυλ μου πάει (instrumental story telling, τι να κάνουμε δεν έχουμε και τραγουδιάριδες ;D).

 

Βλέπω σε αυτό το track ηρέμισε το κτήνος (ο drummer) μέσα σου και έγινε πιο smooth-άρης (μπορεί να φταίει η ασθένεια :P).

 

Πού ‘ σαι , σαν τελειώσει η αραπίνα με τις εργασίες σε εσένα , στείλε την και από εδώ , έχω και εγώ φασίνα  ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά αυτό το στυλ μου πάει (instrumental story telling, τι να κάνουμε δεν έχουμε και τραγουδιάριδες ).

 

δεν ΘΕΛΟΥΜΕ τραγουδιαρηδες θες να πεις....ασε με και εχω βρει τη ησυχια μετα απο 20 χρονια ανοχης....(στους τραγουδιαρηδες/τραγουδιαρες...)... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια στιγμή θα πρέπει να τα μαζέψεις όλα αυτά το κομμάτια και να κάνεις ένα CD (σαν soundtrack μίας φανταστικής ταινίας, κάτι που νομίζω ότι είχε αναφερθεί και παλιότερα).

Είναι σχετικά ομοιογενή συνθετικά και ηχητικά, και κυρίως έχουν προσωπικό ύφος και χαρακτήρα.

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου