Προς το περιεχόμενο

Καλό και φτηνό ντραμς σετ


s.dave67

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε s.dave67 οπως καταλαβες ο ιδιοκτητης της premier που εχει το προβλημα "καιροφυλακτουσε" και τωρα τα ξερεις απο πρωτο χερι.Οπως ειπε και ο hewpt ψαξε και στα μεταχειρισμενα (αλλα με καποιον που να γνωριζει πραγματικα ) Ισως και καποιον μεσα απο το forum .η δικη μου γνωμη ειναι να πας μεχρι τον Γαβριλο (παλι με γνωστη μαζι) και να παρεις μια ιδεα.Στην εποχη αυτη δεν δικαιολογειται να την " πατησεις" για λογους 20-30 ευρω η να παρεις σκαρτο πραγμα εκ Κινας σε πολυ δελεαστικη τιμη γι'αυτο επικοινωνησε με καποιον που να γνωριζει και αν δεν βγαλεις ακρη το forum εχει πολλους που ξερουν.ΑΛΛΑ προς Θεου μην βιαστεις

γιατι σιγουρα θα πεσεις σε ΛΟΥΜΠΑ .Και τελευταιο οταν ειμουνα αρχαριος πριν απο 37 χρονια τα πρωτα μου τυμπανα ηταν καινουργια και τα πληρωνε η μανα μου 500 δρχ.το μηνα στον Στολλα στην Πατρα .ΠΟΤΕ δεν το μετανοιωσα .ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τους 2 προγράψαντες... Μην βιαστείς, εγώ το έκανα ενώ θα μπορούσα να έχω κάτι καλύτερο με λίγο ψάξιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα χτυπαγα αυτο απο τισ αγγελιες με τα μπουνια!!!!!!!!!!

http://smart.noiz.gr/details.php?id=33759

Νομιζω οτι η τιμη του ειναι πολυ κοντα στην τιμη του καινουργιου και δευτερον ειναι στην Κρητη

οποτε βαλε μεταφορικα και οτι δεν βλεπεις πριν αγορασεις.....μεγα σφαλμα .ΠΡΟΣΟΧΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μια διαφορα οτι εχει και πιατα ενω στο καινουργιο δεν ξερω αν υπαρχουν :)

ΑΣ παρει ενα τηλεφωνο να μαθει πληροφοριες  απο πρωτο χερι ( μεταξυ μας το << βαρεο τυπου >> ειναι λαθος εκφραση δεν ψωνιζεις κιλα αλλα ποιοτητα κατασκευης ) δηλαδη αγοραζουμε αρμα μαχης ;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οκ δεν εχεις αδικο απλα σαν τιμη μου φανηκε πολυ καλη με πιατα και  απο οτι βλεπω και αν ισχυει εχει και 1 rack οποτε νομιζω θα ειναι μια πολυ καλη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την τιμή από την κρήτη δεν είναι κάτι...

Στα βάζει στο πλοίο (ΠΡΟΣΟΧΗ στο ΜΙΝΟΑΝ και όχι στα ΑΝΕΚ ή SUPERFAST γιατι θα σου κόψουν τον κ*λο), και τα πέρνεις το επόμενο πρωί... Τιμή δεν είναι υψηλή...Σιγά,20-40 ευρώ το πολύ

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν ειναι τα μεταφορικα οσο οτι ο ανθρωπος θα παρει " γουρουνι στο σακι " δηλαδη δεν θα δει το οργανο πριν το πληρωσει ,αν δεν του κανει μετα θα αρχισει μια ιστορια με τα χρηματα κλπ

Στειλτο πισω, στειλε μου τα λεφτα ,οχι γιατι ειπαμε αλλα, δεν σε πιστευω οτι ειναι σπασμενο το ταδε εξαρτημα,εσυ το εσπασες η εσπασε στη μεταφορα και εγω δεν φταιω  δηλαδη πιαστο αυγο και κουρευτο .εΠΕΙΔΗ Ο ΦΙΛΟς ΜΑς ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΥΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΑΣ ΤΟΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΛΙΓΟ  ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου