Προς το περιεχόμενο

Dogs that Changed the World


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωπω συγχρονισμός mood...οτι καθομουνα και χαζευα κατι bandog και κατι bull mastiff στο youtube εδω και καμια ώρα. Βλέπω να είναι το επομενο μου αποκτημα.

 

Ειμαι και γώ κατοχος σκύλου.

 

Καλα marathon 9 χρονών και κυνηγάει πεταλουδες???  :o :o :o

Δεν βαριέτε??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλα marathon 9 χρονών και κυνηγάει πεταλουδες???  :o :o :o

Δεν βαριέτε??

Δεν ξέρεις τα ανέκδοτα για τους Βέλγους στην Ευρώπη?...Είναι κάτι σαν τους δικούς μας Πόντιους...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα marathon 9 χρονών και κυνηγάει πεταλουδες???  :o :o :o

Δεν βαριέτε??

 

Αυτό σημαίνει ότι είναι υγιές το σκυλί... εξάλλου τα σκυλιά και στα (αναλογικά με τους ανθρώπους) 60, 70 ή και παραπάνω χρόνια τους είναι δραστήρια... σε αντίθεση με εμάς!

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σημαίνει ότι είναι υγιές το σκυλί...

και φαντάσου...πριν 3-4 χρόνια τον έσωσα από Καλαζάρ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρεις τα ανέκδοτα για τους Βέλγους στην Ευρώπη?...Είναι κάτι σαν τους δικούς μας Πόντιους...

 

Οχι δεν τα ξέρω...δεν ετυχε να ακουσω... :( :( :(

 

Τι τα θές αμα δεν εχει i μπροστα η ράτσα του σκύλου ολο δυσκολιες και bug θα βγαζεί...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φαντάσου...πριν 3-4 χρόνια τον έσωσα από Καλαζάρ...

 

Τι δείκτη είχε? Πλέον το Καλαζάρ δεν αποτελεί τον εφιάλτη του παρελθόντος... και μεγάλο ρόλο παίζει το πόσο καλά αισθάνεται το ζώο στο περιβάλλον του.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό σημαίνει ότι είναι υγιές το σκυλί... εξάλλου τα σκυλιά και στα (αναλογικά με τους ανθρώπους) 60, 70 ή και παραπάνω χρόνια τους είναι δραστήρια... σε αντίθεση με εμάς!

 

 

 

Ε δεν ειναι μονο θέμα υγίας.μπορει να βαριότανε και να είναι μια χαρα ..συνήθος ο σκύλος οπως το αφεντικό του γίνετε...εγώ ας πουμε δεν ειμαι πολύ της τσίτας και έχει πάρει στοιχεια κι ο δικός μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δείκτη είχε? Πλέον το Καλαζάρ δεν αποτελεί τον εφιάλτη του παρελθόντος... και μεγάλο ρόλο παίζει το πόσο καλά αισθάνεται το ζώο στο περιβάλλον του.

Που να θυμάμαι...1,5 μήνα πάντως τον πέρασε στο γιατρό έγκλειστος...Νομίζω ότι το είδα έγκαιρα και τη γλύτωσε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε δεν ειναι μονο θέμα υγίας.μπορει να βαριότανε και να είναι μια χαρα ..συνήθος ο σκύλος οπως το αφεντικό του γίνετε...εγώ ας πουμε δεν ειμαι πολύ της τσίτας και έχει πάρει στοιχεια κι ο δικός μου...

 

Βασικά, μέχρι ένα βαθμό, ο ένας "επιλέγει" τον άλλον.... αν ο σκύλος σου ήταν από φυσικού του υψηλής ενέργειας ζώο, δεν θα μπορούσε ποτέ να είναι... μακάρια ήρεμος. Κάποια στιγμή θα ξέσπαγε.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να θυμάμαι...1,5 μήνα πάντως τον πέρασε στο γιατρό έγκλειστος...Νομίζω ότι το είδα έγκαιρα και τη γλύτωσε...

 

Μαραθώνιε... γι'αυτό κάνουμε εξετάσεις αίματος κάθε χρόνο στο σκύλο... για να μην τη γλυτώσει "κατά τύχη".  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου