Προς το περιεχόμενο

Fender Hot Rod Deluxe Python Απορια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτες τις μερες εχω βγει στο ψαξιμο για ενισχυτη...Σημερα λοιπον δοκιμασα τον εν λογω ενισχυτη και υπερενθουσιαστηκα...Η απορια μου λοιπον ειναι η εξης:

 

Ο hot rod deluxe ΙΙΙ (ο στανταρτ) εχει δαιφορετικο ηχειο απο το Celestion vintage 30 που εχει ο hot rod deluxe Python.Εχει ακουσει καποιος και τους δυο ενισχυτες να μου πει τι διαφορα εντοπισε στον ηχο?εχουν και μια διαφορα γυρω στα 150 ευρω... οποιος μπορει να βοηθησει τον ευχαριστω εκ των προτερων!!

www.facebook.com/DEUXPOINTS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χρωματάκια είναι απλά στοιχεία εντυπωσιασμού . Εγώ τον έχω σε emerald green παράδειγμα  ;D . κι εμένα vintage 30 (φόραγε) ... το άλλαξα  ;)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα χρωματάκια είναι απλά στοιχεία εντυπωσιασμού . Εγώ τον έχω σε emerald green παράδειγμα  ;D . κι εμένα vintage 30 (φόραγε) ... το άλλαξα  ;)

 

δηλαδη μου προτεινεις να παρω τον απλο για να γλιτωσω και τα 150 ευρω?

εγω αν προσεξες δεν μιλησα καθολου για το χρωμα...απλα ηθελα να ξερα ποση διαφορα εχουν αυτα τα δυο ηχεια...

www.facebook.com/DEUXPOINTS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις τον απλό και με το περίσευμα ... βάζεις ένα eminence της προκοπής και είσαι αρχοντιά . μένουν και 50€ για τα κεράσματα  :D

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου