Προς το περιεχόμενο

Απορια συνδεσμολογιας πεταλιέρας με ενισχυτή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστώ όλους έχετε δίκιο σε όλα ποτέ δεν είχα δώσει βάση στην κατάλληλη επιλογή ενισχυτή κ βλέπω από τα λάιβ ότι χρειάζομαι κάτι καλύτερο από αυτό που εχω. Αν κινηθώ σε μονοπάτια λάμπατων ενισχυτων προς ποιες εταιρίες να ψάχτω. Εχω ακούσει καλά λόγια για τους fender κ τους marshall σίγουροι θα υπάρχουν κ άλλες αξιόλογες εταιρίες.. δώστε μου τα φώτα σας.. ευχαριστώ κ πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως ενας peavey classic 30 να είναι ό,τι πρέπει.

 

υπάρχουν όμως και πολύ καλοί ενισχυτές και με πιο λίγα λεφτα, ειδικά και μεταχειρισμένοι.

 

κατέβα στα μαγαζιά, και πάρε και την πεταλιέρα σου μαζι να δοκιμάσεις να φτιάξεις επιτόπου κανα 2 ήχους να δεις αν ταιριάζει καλά με τον ενισχυτή.

 

εχεις πολλύ ψάξιμο.. χεχε :)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σαι καλά φίλε μου, δεν είμαι κ από αθήνα ρε παιδιά κ εδώ στο ναύπλιο δεν υπάρχουν τέτοια μαγαζιά. Αλλά θα το ψάξω.. Ευχαριστώ κ πάλι κ αν υπάρχει κ κάποιος με το ίδιο πρόβλημα κ το έλυσε ας μας πει κ εμάς.. Καλή συνέχεια παίδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι απο επαρχία ειναι ακομα πιο δυσκολο, αλλά εσυ που εισαι ναυπλιο μπορεις να κανονισεις μια μερα να ανεβεις να πας σε καμποσα μαγαζιά, αν εχεις ειδοποιήσει κι εμενα μπορεις να περασεις και απο το σπιτι μου να παιξεις και τον δικό μου (φτηνοτερο απο 500 βεβαια) laney cub 12r.

 

διάβαζε τα σπεκς, βλεπε βιντεο στο γιουτιουμπ με ντεμο απο τους ενισχυτες, διαβασε reviews, ακου και παιξε με ό,τι μπορεις και να ξερεις πως θα παρεις ό,τι καλυτερο μπορουσες! ;)

 

ενταξει, ενισχυτή ψαχνεις, οχι νεφρό, δε χρειάζεται και το τρελό ψειρισμα (άρη ;D ;D )

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου