Προς το περιεχόμενο

εξοπλισμος live για ανθρωπιστικο σκοπο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και ολες.Στα πλαισια του προγραμματος του Ελληνικου Ερυθρου Σταυρου(στον οποιο ειμαι εθελοντης στο τμημα κοινωνικης προνοιας) και απο τις 20 Μαιου εως και τις 20 Ιουνιου,(το ποτε ακριβως δεν το ξερουμε διοτι εξαρταται απο το σχημα),θα πραγματοποιηθει στο ιδρυμα χρονιων παθησεων στα Μελλισια Αττικης(που ανηκει στο ΕΣΥ) συναυλια(μια) λαικης και παραδοσιακης μουσικης με καθαρα ανθρωπιστικο σκοπο την οποια θα παρακολουθησουν 50-70 ατομα περιπου(νοσιλευομενοι) και θα ειναι σε εξωτερικο χωρο.Ειμαστε οκ απο φωνες, μπουζουκι,κιθαρα,ακορντεον,μπαγλαμα,κλαρινο αλλα υπαρχει ελλειψη σε μικροφονα,κονσολα,ηχεια,μονιτορακια,γερανοι και καποιος να τα χειριζεται... ;D Αν λοιπον καποιος απο μας διαθετει εξοπλισμο(νορμαλ πραγματα δεν θα παιξει ο συνχωρεμενος DIO) και μπορει να τον διαθεσει ας μου στειλει ενα τηλ ενα mail να μιλησουμε.Επισης υπαρχει διαθεσιμο οχημα για τις αναγκες της ολης διαδικασιας.Ευχαριστω πολυ και οποια προσφορα μετα απο σκεψη παρακαλω ωστε να μην μπερδευομαστε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σου γιλε και μπραβο για το εργο σου και σας. μπορω να βοηθησω επικοινωνισε μαζι μου με μειλ: [email protected]

η αλληλεγγυη το οπλο μας μαγκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Χαίρομαι που βρέθηκε τουλάχιστον μια λύση. Σεβαστό αλλά στο εξής αν χρειαστεί, μπορεί να συνεχιστεί στις Αγγελίες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου