Προς το περιεχόμενο

Περι Pedal Board...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια που πηγε η τροποποιηση???? τεσπα, αυτο ηθελα να προσθεσω στο τελευταιο ποστ μιας και η αλλη ερωτηση απαντηθηκε...

δευτερον, τα pedaltrain  που ειναι πιο φτηνα???? κοιταξα το musicoffice, ειδα εδω το music schmidt ( οχι οτι τα βρηκα εκει αλλα λεμε τωρα.... )...ελλαδα ή καπου απο εξωτερικο??? το εχει ψαξει κανεις να βοηθησει???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πραγματικα συγγνωμη  για τα απανωτα απ, αλλα επειδη προεκυψε προσφορα για μεταχειρισμενη και ψαχνω να δω ποια ειναι τελικα η πιο φτηνη της τιμη, ξερει κανεις κατι τελικα???pedaltrain  απο που πιο φτηνα??????????plzzzzzz

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή μου στοίχησε €160 με τα μεταφορικά από thomann. Προτίμησε κάτι βαρύ αλλά στιβαρό παρά κάτι ελαφρύ σήμερα-είμαι-αύριο-δεν-είμαι... ;) ;) ;)

 

DSC02565.jpg?t=1217401816

 

DSC02579.jpg?t=1217402203

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μεταξυ μας, αμα θες να πατησεις το πεταλακι του jam εκει μεσα χωμενο που ειναι πως το κανεις???? ειναι λιγο καπως χαοτικα αυτα τα εντελως επιπεδα pedal cases... γιαυτο την ψαχνω με μια pedaltrain....

ευχαριστω flea.... για να μεινει για τους επομενους: στο guitarstore τις εχει ελαχιστα πιο κατω απο την αντιπροσωπεια, το musicoffice....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μεταξυ μας, αμα θες να πατησεις το πεταλακι του jam εκει μεσα χωμενο που ειναι πως το κανεις???? ειναι λιγο καπως χαοτικα αυτα τα εντελως επιπεδα pedal cases... γιαυτο την ψαχνω με μια pedaltrain....

ευχαριστω flea.... για να μεινει για τους επομενους: στο guitarstore τις εχει ελαχιστα πιο κατω απο την αντιπροσωπεια, το musicoffice....

 

Ποιό πετάλι? Δικής μου κατασκευής είναι τα custom που βλέπεις... Μάλλον δεν φαίνεται καθαρά, αν προσέξεις όμως υπάρχουν 3 επίπεδα σε ύψος έτσι ώστε να υπάρχει πρόσβαση σε οποιοδήποτε πετάλι πολύ εύκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγώ το ίδιο πιστεύω με το rainbowe. Επειδή έχω μια Pedaltrain medium, βάζω μόνο τα απολύτως απαραίτητα πετάλια για τα λάιβ (6-7) και αποκλειστικά σε easy to access θέσεις, κάτι που ήταν πραγματικός πονοκέφαλος. Τα άλλα μένουν στο σπίτι και καμιά φορά μπαίνουν αλλαγή, και ένα-δυο από τα λαιβάδικα κάθονται στον πάγκο.

 

Δεν έχει τίποτα το κακό βέβαια η τακτοποίηση ενός... στρατού από πετάλια σε μια τέτοια πεταλιέρα, απλά προσωπικά με ενδιαφέρει να χρησιμοποιούνται όλα, αμέσως και εύκολα εκτός σπιτιού.  :)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου