Προς το περιεχόμενο

Masterwork Custom cymbal set


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οριστε και ενα δειγμα.

 

Ειναι απο προβα με την μπαντα χθες. Γραμμενο με ενα tascam(δεν θυμαμαι μοντελο)

Ετσι για να πάρετε και ενα δειγμα

 

Συγχωρεστε με για τυχον λαθη.

 

(καπου μεσα στο σετ ειναι και ενα 16" PST5, θα καταλαβαιτε την διαφορα πιστευω)

sample1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραια τα πιατα.Για medium μου ακουγονται και ιδιαiτερα bright.Ωραια καμπανα το ride... ;D ;D ;D ;D

Παρεπιπτοντως ωραιο jam ταξιδιαρικο..(εκτος και αμα προκειται για διασκευη και δεν το ξερω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τα πιατα.Για medium μου ακουγονται και ιδιαiτερα bright.Ωραια καμπανα το ride... ;D ;D ;D ;D

Παρεπιπτοντως ωραιο jam ταξιδιαρικο..(εκτος και αμα προκειται για διασκευη και δεν το ξερω)

 

Thanks

 

Ουτε τζαμ, ουτε διασκευη. Δικα μας κομματια παιζουμε. Το συγκεκριμενο σημειο ειναι το αποκορυφωμα και το κλεισιμο ενος κομματιου μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν τα παραγγειλετε απευθειας απο τον Burhan ( τον βλεπετε στο βιντεο που ανεφερα πριν) θα σας τα στειλει πακεταρισμενα τελεια με την DHL

Θα πρεπει να προπληρωσετε ομως πριν σε λογαριασμο Τουρκικης τραπεζας πληρωνοντας και εξοδα εμβασματος.Στην dhl οταν ερθει θα πληρωσετε φπα 23 %, δασμους , handling και αλλα κερατιατικα αλλα στην τιμη που θα λεει το τιμολογιο της εταιρειας.Εαν ειστε τυχεροι ΔΕΝ θα σας ζητηθει αποδεικτικο πληρωμης του ποσου του τιμολογιου για να το διασταυρωσουν τα ποσα.Καταλαβατε ?

 

Συμπερασμα : Κοψτε αεροπορικα εισιτηρια για Πολη και πηγαινετε απευθειας εκει.Εαν πατε πειτε μου πριν να μιλησω μαζι του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks

 

Ουτε τζαμ, ουτε διασκευη. Δικα μας κομματια παιζουμε. Το συγκεκριμενο σημειο ειναι το αποκορυφωμα και το κλεισιμο ενος κομματιου μας.

Περιμενω cd οταν ηχογραφησετε.Αμα υπαρχει ηδη ηχογραφημενο υλικο θα ηθελα να ακουσω... ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω cd οταν ηχογραφησετε.Αμα υπαρχει ηδη ηχογραφημενο υλικο θα ηθελα να ακουσω... ;D ;D ;D ;D

 

Αρχες Ιουνιου θα γραψουμε. Οταν θα εχω κατι θα σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόταση ... δεν κανονίζουμε καμμιά δεκαριά noizεράδες να πάμε παρεα ... εις την πόλη ---> is tin poli --->istinpol---> istanbul για πιατίνια?

 

Δεν είναι κακό :D

 

BTW πολύ ωραία ακούγονται τα πιάτα! Η καμπάνα σκοτώνει (μοιάζει και με του δικού μου  ;D )

I am drumature...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου