Προς το περιεχόμενο

Marshall Class 5 combo (Micro Bluesbreaker)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μόνο σε μένα φάνηκε εντελώς σκατά ο ήχος του "μικρού"; Τίγκα στα μεσαία; Αυτό είναι;

 

Καθόλου Κώστα...Marshalli ορέο!

Βέβαια δε ξέρω τι περίμενες, αλλά τα μεσαία του δε με ενοχλούν. ;)

Προσωπικά τον βρίσκω περισσότερο στακάτο και treble-αστό...

Γνώμες. 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά.... μετριότατος.. και ο ήχος παρ όλο που φαίνεται επεξεργασμένος δεν πείθει... όχι ότι περιμένεις να πειστείς από το βίντεο φυσικά, αλλά δεν αξίζει τον κόπο αυτός ο Farsall (που τους λέει και ένας φίλος μου)  ;D ;D...... βέβαια έχω τον handwire 18W 1974x οπότε είναι λογικό να προσπαθώ να συνταυτίσω τουλάχιστον κάποιο δείγμα ποιότητας στον μικρό 5W Marshall και ενώ προφανώς δεν είναι ούτε κατά διάνοια μεγέθη συγκρίσημα, εν τούτοις σε αφήνει πραγματικά αδιάφορο... μόνο για τους εραστές του logo & design "Marshall" . Πάντα κατά την γνώμη μου.

 

π.χ ακούστε έναν 1974x handwire με μιά Gretsch duo jet για να καταλάβετε τι εννοώ..

 

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα φάνηκε εντελώς σκατά ο ήχος του "μικρού"; Τίγκα στα μεσαία; Αυτό είναι;

 

Σαν να εχει 'parked wah' μου ακούστηκε...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακούγεται όπως στο βίντεο γ.... τα.Δεν μ'αρεσε καθόλου μα καθόλου.σαν να εχεις μια κουβέρτα πάνω απο τον ενισχυτή μου ακούστηκε.και πολύ ακριβός για μενα...Θα προτιμήσω τον little giant...

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου