Προς το περιεχόμενο

fender frontman 65r ή fender mustang ii


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπερα σε ολους και ευχαριστω για τις απαντησεις σας,τελικα αγορασα τον mustang i 20W...νομιζω πως ειναι αρκετα καλος.με τα εφε του και ολα τα συναφη.

 

Άντε μεγειά. Νομίζω ότι είχες ανοίξει θέμα παλιά πιο γενικό θέμα για ενισχυτή (ή ενισχυτή και κιθάρα δεν θυμάμαι καλά) και σου είχα προτείνει και εγώ τον mustag για ενισχυτή καθώς πιστεύω είναι ο,τι καλύτερο ειδικά για τον νέο παίχτη. Μετα άνοιξες θέμα για πεταλιέρα και σου ξαναπρότεινα να ΜΗΝ πετάξεις τα λεφτά σου από τώρα (καθώς γνώριζα ότι δεν διέθετες ενισχυτή) και πάλι να πάρεις τον mustang  ;D (και ούτε καν σχολιάστηκα)

 

E, όταν είδα και αυτό το thread λέω ''δεν παίζει, δεν ξαναλέω καν την άποψή μου''  ;D  ;D  ;D

Χαίρομαι πολύ όμως που έκανες την σωστή και οικονομική επιλογή. Α ρε, να ξεκινούσα και εγώ με έναν Fender Mustang όταν άρχιζα να παίζω πριν 13 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω παιδια για τα καλα σας λογια,ο ενισχυτης ακουγεται πολυ καλα μπορω να πω..ηδη εχω κατεβασει και presets απο το διαδικτυο.να ειστε ολοι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

presets εχει ηδη ενσωματομενα...οπως εξομοιωσεις ενισχυτων και εφε,επισης μπορει κανεις να δημιουργησει μεσω software ηχους που τους περνας μεσω υπολογιστη αφου υπαρχει η δυνατοτητα συνδεσης με usb.πιστευω πως πραγματικα αξιζει τα λεφτα που εδωσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωρίζω οτι έχει ήδη εξομοιώσεις ενισχυτων απλά υπάρχει η δυνατότητα να κατεβάσεις άλλα και να τα περάσεις; ευχαριστώ για την υπομονή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου