Προς το περιεχόμενο

tabs για twisted sister


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα παιδες..γιατι δεν μπορω να βρω πουθενα guitar pro αρχεια για τους twisted sister..?και δε μιλαω για αγνωστα κομματια,μiλαω για το under the blade και ας πουμε η για το what you don't know που εχουνε φοβερα ριφ και γενικα ειναι ωραια τραγουδια..τοσο αγνωστοι ειναι?πολυ περιεργο μου φαινεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κομμωτηριο της γειτονιας σου εψαξες? ;D

 

twisted-sister-147368.jpg

 

δεν μπορει κατι θα εχουν.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια που ειναι ε..?να τους δωσεις να κουβαλησουνε επιταφιο ειναι αυτοι..δεν μπορω να βρω πουθενα..οποιος εχει υλικο ας το προωθησει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω δε βρίσκουμε σωστα GP tabs για Gallagher και Hendrix και παραπονιέσαι που δεν βρίσκεις για Twisted sister και ειδικά για τα όχι και τόσο γνωστά κομμάτια που ψαχνεις?

Αν ψάξεις για τα αρκετά γνωστά κομμάτια τους (Come out and play , we're not gonna take it , I wanna Rock , Stay hungry κτλ.) θα βρεις .

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και ταμπς για ντραμς αν βρειτε δε μας χαλανε. το were not gonna take it ειναι σουπερ κομματι

 

δε ξαναμιλαω γιατι καποιος θα με βαλει για τιμωρια να γραψω μονος μου τα ταμπς. γκουχ γκουχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως και ταμπς για ντραμς αν βρειτε δε μας χαλανε. το were not gonna take it ειναι σουπερ κομματι

 

δε ξαναμιλαω γιατι καποιος θα με βαλει για τιμωρια να γραψω μονος μου τα ταμπς. γκουχ γκουχ

Αφού γεμάτο είναι το net.......... υποθέτω (γιατί δεν έχω ψάξει και έχουμε και firewall).

Ένα πρόχειρο ........http://wyszalnia.pl/taboogle/t/Twisted-Sister/Under-The-Blade-Solo-Tabs/twistedsister-tabs-4493_underthebladesolo-tabs-242932?PHPSESSID=5bb9d8da441abe17fa27ca88474a5568

 

Δεν ξέρω αν είναι σωστό και ποσώς με ενδιαφέρει.

 

Υπάρχει θέμα copyright στα tabs ?

Αν ναι, να το διαγράψω.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για κιθαρα βρισκεις..για τυμπανα ομως?και παλι αλλο η ταμπλατουρα αλλο το guitar pro..ειμαστε και λιγο ασχετοι εμεις..το gp βοηθαει πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για κιθαρα βρισκεις..για τυμπανα ομως?και παλι αλλο η ταμπλατουρα αλλο το guitar pro..ειμαστε και λιγο ασχετοι εμεις..το gp βοηθαει πολυ..

 

Όσα είχα δοκιμάσει γενικώς ηταν εντελώς λάθος, δεν έβγαλα άκρη οπότε δουλευει αυτί και 5γραμμο απο τότε. Ξέρεις συνήθως τα γράφουν κιθαρίστες αυτά τα tabs στο πολύ περίπου απλά και μόνο για να μην είναι ορφανό το κομμάτι, δεν είναι να τα παίρνεις στα σοβαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου