Προς το περιεχόμενο

Βοηθεια με κατασκευη θηκης για πεταλιερα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ηξερα που να το βαλω το θεμα... Οποτε το βαζω εδω.

Θελω να φτιαξω κατι σαν αυτο

http://www.thomann.de/gr/thon_case_fuer_line6_pod_hd500.htm

Αλλα θελω να το διαμορφωσω με δικο μ τροπο. Δεν τον εχω βρει ακομα, θελει μελετη  ;D

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τετοια υλικα? Τα μεταλικα πλαινα πχ που ειναι σαν αλουμινιο κ αυτα π εχει στις γωνιες? Η το αφρωδες υλικο που εχει μεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηξερα που να το βαλω το θεμα... Οποτε το βαζω εδω.

Θελω να φτιαξω κατι σαν αυτο

http://www.thomann.de/gr/thon_case_fuer_line6_pod_hd500.htm

Αλλα θελω να το διαμορφωσω με δικο μ τροπο. Δεν τον εχω βρει ακομα, θελει μελετη  ;D

Ξερει κανεις που μπορω να βρω τετοια υλικα? Τα μεταλικα πλαινα πχ που ειναι σαν αλουμινιο κ αυτα π εχει στις γωνιες? Η το αφρωδες υλικο που εχει μεσα?

Το αφρώδες υλικό ή κάτι παρόμοιο θα το βρείς στο Πρακτικερ. Τώρα για τα υπόλοιπα...είσαι σίγουρος ότι θα σου κοστίσει η homemade κατασκευή λιγότερο από τα 130 ευρώ που θέλει ο Thomann?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω. γ αυτο θελω να ψαξω που μπορω να βρω τα υλικα να δω τιμες κλπ. Επισης για την πανω και κατω επιφανεια μπορω να χρησιμοποιησω κοντρα πλακε? Γιατι μπορω να βρω ευκολα καθως ενας θειος μου εχει ξυλουργειο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω. γ αυτο θελω να ψαξω που μπορω να βρω τα υλικα να δω τιμες κλπ. Επισης για την πανω και κατω επιφανεια μπορω να χρησιμοποιησω κοντρα πλακε? Γιατι μπορω να βρω ευκολα καθως ενας θειος μου εχει ξυλουργειο  ;D

Θα σου ξαναπώ για το Πράκτικερ. Ήμουν προχθές για να κόψω ένα πάγκο κουζίνας και είδα μία επικάλυψη αλουμινίου που θα έμπαινε εύκολα πάνω από τα ξύλα του θείου σου...και θα ήταν και πολύ ωραία και δουλεύονται και εύκολα χωρίς εργαλεία. Δεν πάς μία βόλτα?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου ξαναπώ για το Πράκτικερ. Ήμουν προχθές για να κόψω ένα πάγκο κουζίνας και είδα μία επικάλυψη αλουμινίου που θα έμπαινε εύκολα πάνω από τα ξύλα του θείου σου...και θα ήταν και πολύ ωραία και δουλεύονται και εύκολα χωρίς εργαλεία. Δεν πάς μία βόλτα?

Ναι το πρακτικερ δεν το ειχα σκεφτει. Θα παω να ριξω μια ματια αφου πρωτα κανω ενα σχεδιο να δω τι μετρα θα χρειαστω. Ευχαριστω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου