Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για Ενισχυτή λαμπάτο και καμπίνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγεια φιλε μου, αντε να στον σιδεροσουμε να μας κερασεις

 

Πολύ ευχαρίστως!!!Όποιος θέλει να έρθει να τζαμάρουμε!! Έτσι κι αλλιώς θα με ενδιέφερε να βρώ άτομα, ποιός ξέρει ακόμα και για γκρουπάκι...Τώρα που φτιάχνω και το studiaki θα είναι ότι πρέπει...Τώρα αρχίζει η κατασκευή ηχομονωμένου booth για ηχογράφηση ενισχυτη και φωνής.

 

ε γειες Grin Ποια καμπινα τελικα;

 

Παρήγγειλα από τομαν την harley benton 2x12 με v30. Οικονομική λύση με καλά ηχεία. Αργότερα μπορεί να πάρω μια καλή άδεια καμπίνα και να βάλω τα μεγάφωνα μεσα...Για αρχή καλά είμαστε..

 

εσυ εισαι γρηγορος,

 

Εξ'αρχής ήθελα boogie. Μετά άνοιξα την αναζήτηση αλλά όταν τον άκουσα την ξαναέκλεισα ;) Βρήκα και μια καλή ευκαιρία από ιδιώτη και δεν μπορούσα να την αφήσω να περάσει... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ένας δεύτερος Άρης γεννιέται...  ;D

 

...το διάβασα προ ολίγου και πέθανα στα γέλια. Ξέρω είμαι λιγάκι off season, αλλά ήμουν φαντάρος κι ως γνωστόν εκεί δεν έχει noiz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το διάβασα προ ολίγου και πέθανα στα γέλια. Ξέρω είμαι λιγάκι off season, αλλά ήμουν φαντάρος κι ως γνωστόν εκεί δεν έχει noiz!

 

::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου