Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για Ενισχυτή λαμπάτο και καμπίνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον ειχα παλια και τον εδωσα στον συμφορουμιτη FrOsT επειδη δεν την παλεψα με το κουβαλημα, μονο και μονο γι'αυτο...ημουν κι εγω σε αναζητηση high gain κεφαλης για μια περιοδο και ειχα δοκιμασει πολλες (εκτος απο engl γιατι τοτε δεν ειχε καμια ο Λογοθετης) και τελικα κατεληξα σε αυτον. Δεν ξερω τι τιμη ειδες, στην Αμερικη ειναι παμφθηνος, εδω τον εχει ο Κουρμπης γυρω στο χιλιαρικο. Οπως και να'χει ο ενισχυτης εχει ηχαρα, πηγαινε δοκιμασε τον κι εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα ,

 

Η τιμή που αναφέρεις είναι αυστηρά ταβάνι ?

 

Ο λόγος που ρωτάω είναι μήπως γνωρίζω κάποια καλή ευκαιρία που κυκλοφορεί γιατί ασχολούμαι αρκετά με το συγκεκριμένο θέμα .

 

πες μου εσύ αν έχεις κάτι να προτείνεις και θα δώ εγώ. φυσικά μην φτάνει στον θέο η τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε,άσε τις γκίμπσον!Την jackson την έφτιαξες?

 

οχι οχι... και ουτε προκειται... το ξανασκεφτηκα... σε τετοια κιθαρα δεν αξιζει να την πειραζεις και να την περιοριζεις τοσο... Εχω κι αλλες κιθαρες για βαρια πραγματα... θα της κανω ενα καλο σερβις στον οικονομακη σε λιγες μερες , θα χαμηλωσω και λιγο το κουρδισμα και τελος... τον ινβειντερ επειδη τον γουσταρω μπορει να τον δοκιμασω σε μια επιφον λες πολ να δω αν ακουγεται γιατι την rr3 θα την πουλησω... Αντε για να μη λετε οτι εχω πολλες κιθαρες...

 

Οταν φυγει και η ρρ3 , παει , θα μεινω μονο με 7... καταντια... ;D ;D ;D

 

τι παίζει με αυτόν...από ότι βλέπω μπόμπα φαίνεται και έχει και πολύ καλή τιμή...

 

 

ποσο εχει ? νομιζω κινεζος ? βεβαια δεν παιζει ρολο αλλα αφου ξεκινησαμε απο τερατα 3000 και φτασαμε χαμηλα τσεκαρω και τους πιο απλους blackstar ... ο ht-20 σε κομπο μορφη που δοκιμασα στον τριμη μου φανηκε ωραιος ενυσχητης αν εξαιρεσεις οτι δεν μπορουσα να του βγαλω διαυγεια ... ειναι και θεμα ρυθμησεων βεβαια , και οταν πηγα δεν τον πολυεψαξα...Ομως μου φανηκε τιμιος και ωραιος...

 

Που φτασαμε ? να δινω εγω συμβουλες για ενυσχητες... αυτο και αν ειναι καταντια... Πλακιτσα... απλα ετυχε και δοκιμασα ολους αυτους και λεω μια αποψη... Σιγουρα , μην εχωντας καποιον απο ολους αυτους απλα εχωντας ακουσει ολους αυτους 15 λεπτα περιπου τον καθενα εκφραζω την ταπεινη μου γνωμη....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου εσύ αν έχεις κάτι να προτείνεις και θα δώ εγώ. φυσικά μην φτάνει στον θέο η τιμή...

 

Αυτά που έχω υπόψιν είναι 4 πράγματα :

 

1) Diezel Einstein 100 watt καινούργιος στον Κουρμπή 2200 ευρώ .

 

2) Mesa Boogie Triple ή Dual΄Rectifier δεν θυμάμαι καλά ποιος από τους δύο ,νομίζω στα 1600 ευρώ .

 

3) Fryette Ultralead νομίζω κοντά στο δυχίλιαρο .

 

4) Fryette 100/CL  νομίζω στα 1500 .

 

Σόρρυ για τα πολλά νομίζω αλλά πάει λίγος καιρός που έμαθα για αυτά και δεν θυμάμαι ακριβώς .

 

 

Όλα τα παραπάνω τα βρίσκεις στον Κουρμπή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου εσύ αν έχεις κάτι να προτείνεις και θα δώ εγώ. φυσικά μην φτάνει στον θέο η τιμή...

 

 

2) Mesa Boogie Triple ή Dual΄Rectifier δεν θυμάμαι καλά ποιος από τους δύο ,νομίζω στα 1600 ευρώ .

 

 

 

μπορεις να μου στειλεις ενα λινκ σε παρακαλω απο μαγαζι που να εχει οποιον απο τους 2 σε αυτα τα λεφτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Diezel Einstein 100 watt καινούργιος στον Κουρμπή 2200 ευρώ .

 

2) Mesa Boogie Triple ή Dual΄Rectifier δεν θυμάμαι καλά ποιος από τους δύο ,νομίζω στα 1600 ευρώ .

 

3) Fryette Ultralead νομίζω κοντά στο δυχίλιαρο .

 

4) Fryette 100/CL  νομίζω στα 1500 .

 

Σόρρυ για τα πολλά νομίζω αλλά πάει λίγος καιρός που έμαθα για αυτά και δεν θυμάμαι ακριβώς .

Όλα τα παραπάνω τα βρίσκεις στον Κουρμπή .

 

έχω επισκεφθεί τον κούρμπη..και θα τον ξαναεπισκεφθώ...είμαι ενήμερος για αυτές τις τιμές...προσπαθώ να συμπίέσω λίγο την τελική τιμή γιατί πρέπει να πάρω και καμπίνα.

επίσης Please μην βάζεις όλο σου το κείμενο σε παράθεση. μπερδεύει.

 

Για τον switchblade combo αν θες μπορω να σου πω

πές μου αν μπορείς αν και κοίταζα την κεφαλή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου