Προς το περιεχόμενο

Συμβουλή για Ενισχυτή λαμπάτο και καμπίνα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Κουρμπης εχει diezel.

 

Aν και εχω βρει ακρη τελευταια με την line 6 hd300 και εχω ξεφυγει απο τις κακες ιδεες αγορας ενυσχητη κτλ , θα παω να τον τσεκαρω... ;D ;D θενκ γιου παντως.... ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και εχω βρει ακρη τελευταια με την line 6 hd300 και εχω ξεφυγει απο τις κακες ιδεες αγορας ενυσχητη κτλ , θα παω να τον τσεκαρω... Grin Grin θενκ γιου παντως.... Grin Grin

 

τι έγινε ρε παιδιά??εγώ άνοιξα το θέμα άλλως βρήκε τι θα πάρει ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και εχω βρει ακρη τελευταια με την line 6 hd300 και εχω ξεφυγει απο τις κακες ιδεες αγορας ενυσχητη κτλ , θα παω να τον τσεκαρω... ;D ;D θενκ γιου παντως.... ;D ;D

 

E ναι, δεν χανεις κατι ;) Οταν πας τσεκαρε και τον B-52 AT-100 παντως που εχει εκει και θα με θυμηθεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχείς, θα μετανιώσει σύντομα....

 

Με εχεις εμενα για τετοιο παιδι ? Αφου εγω ειμαι πολυ σταθερος στις αποψεις μου...  ;D

 

Παντως το πηρα αποφαση... η hd300 ειναι γαμα...τη και δεν χρειαζομαι προς το παρων τιποτε... Και σκεψου gdevelek οτι αυτη η αποψη εχει επικρατησει εδω και 1 ολοκληρη εβδομαδα χωρις παρασπονδιες ... Ασε γιατι βλεπω τωρα μια γκιμσπον στο ραδυο αρβυλα και τρεχουν τα σαλια μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχεις εμενα για τετοιο παιδι ? Αφου εγω ειμαι πολυ σταθερος στις αποψεις μου...  ;D

 

Παντως το πηρα αποφαση... η hd300 ειναι γαμα...τη και δεν χρειαζομαι προς το παρων τιποτε... Και σκεψου gdevelek οτι αυτη η αποψη εχει επικρατησει εδω και 1 ολοκληρη εβδομαδα χωρις παρασπονδιες ... Ασε γιατι βλεπω τωρα μια γκιμσπον στο ραδυο αρβυλα και τρεχουν τα σαλια μου...

 

Βρε,άσε τις γκίμπσον!Την jackson την έφτιαξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν πας τσεκαρε και τον B-52 AT-100 παντως που εχει εκει και θα με θυμηθεις Wink

 

τι παίζει με αυτόν...από ότι βλέπω μπόμπα φαίνεται και έχει και πολύ καλή τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι παίζει με αυτόν...από ότι βλέπω μπόμπα φαίνεται και έχει και πολύ καλή τιμή...

 

 

Καλησπέρα ,

 

Η τιμή που αναφέρεις είναι αυστηρά ταβάνι ?

 

Ο λόγος που ρωτάω είναι μήπως γνωρίζω κάποια καλή ευκαιρία που κυκλοφορεί γιατί ασχολούμαι αρκετά με το συγκεκριμένο θέμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου