Προς το περιεχόμενο

θα βοηθισει κανεις να γραψουμε βικυ Μοσχολιου?


black_sheep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπων παιζω μπουζουκι  και θελω να δοκιμασω με καπους μουσικους να ετοιμασουμε ενα demo  το τραγουδι ειναι αυτο 

εγω δουλευω με cubase  ενα akg 220  και μια καρτα mackie  θα χρειαστω εναν ντραμιστα  να μου ετοιμασει τα μετρα η ακομα καλυτερα κανεις που να παιζει Congas , ευελπιστω να βρω μια φιλη που πιστευω εχει καλη φωνη και μπορει να το βγαλει απο ρε μινορε , επισεις θα χρειαστουμε  και εναν κιθαριστα κατα προτιμιση  λαικη  ;D  και  κανεναν μπασιστα (ακουστικο ακομα καλυτερο ε..  νταξει στο τελος θα με δειρετε  ;D) οποιος θελει να ασχολιθει  εδω ημαστε καλοδεχουμενοι ολοι  και κανεναν σκηνοθετη να κανουμε και το βιντεοκλιπ  χαχαχα.

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να δοκιμασω μια συνεργασια μεσω του noiz γιατι ειμαι και απο επαρχια και δεν παιζουν  πολλα μουσικακια εδω δυστηχως.

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν βαζεις μια αγγελια οτι ζητας καποιες συνεργασιες/μουσικους/συγκροτημα κλπ ?

 

και ξερεις, το νοιζ δεν εχει σεξιον αγγελιων!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου