Προς το περιεχόμενο

Funny people.....clip


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα καινούριο. Instrumental φυσικά....... ::)                                                                                                                      https://soundcloud.com/cigaret13/funny-people

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάλι ζωγράφισες Φώτη!

 

Άφησες όμως λίγο παραπονεμένη την σόλο στην αρχή που έπαιζε κάτι ωραίες μελωδίες γιατί ήταν πολύ χαμηλά σε ένταση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άφησες όμως λίγο παραπονεμένη την σόλο στην αρχή που έπαιζε κάτι ωραίες μελωδίες γιατί ήταν πολύ χαμηλά σε ένταση. ;)

Που ακριβώς Δημήτρη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν μου φανηκε κατι χαμηλο αλλα μου λειπει το μπασο.

ωραια η αποτυπωση της ιδεας σου.

 

μπραβο φιλε.

Βαλτου και μπασο, εκτος και αν εχει και δεν το ακουω, μηπως εχει προβλημα το αυτι μου και δεν λαμβανει χαμηλες συχνοτητες αποψε χαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτου και μπασο, εκτος και αν εχει και δεν το ακουω, μηπως εχει προβλημα το αυτι μου και δεν λαμβανει χαμηλες συχνοτητες αποψε χαχαχαχαχαχα

Χωρίς να θέλω να φανώ είρωνας....το ποντεσιόμετρο των μπάσων, μήπως να το έλεγχες.... ;) Όχι βρε Κώστα έχει μπάσο, μήπως όμως σε μπερδεύει που μαζί με το μπάσο έχω, χαμηλά και μια κιθάρα με distortion?  Ξαναthanks....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είς γνώσει μου τις έχω τις κιθάρες σχετικά χαμηλά εκεί, μία καθαρή και μία βρώμικη με μια οκτάβα διαφορά. Thanks... :)

Οκ τότε Φώτη! Κι έτσι μου άρεσε πάρα πολύ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου