Προς το περιεχόμενο

Baja Telecaster η Epiphone les paul boneyard joe perry


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να δώσω μια υβριδική πρόταση;

 

http://www.thomann.de/gr/fender_blacktop_jazzmaster_hs_rw_bk.htm

 

 

Την κοίταζα χτές, καλή φαίνεται, ίσως κάποιος την έχει δοκιμάσει.

 

Επίσης υπάρχει και αυτή:

 

http://www.thomann.de/gr/fender_deluxe_lone_star_strat_rw_3ts.htm

 

 

Πολύ καλοί μαγνήτες, πραγματικά τα πάντα όλα παίζεις με αυτή.

 

Βέβαια ίσως είναι λίγο άσχετα τα σχήματα με αυτά που γουστάρεις, sorry αλλά έτσι για την κουβέντα  :-[  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερες παιδια..εχω σταμπαρει τις παραπανω κυριες και ειμαι σε τρελο δειλημα..

παιζω απο μpλουζ κ τζαζ μεχρι ιντι κ λιγο πιο βαρυ ροκ και πραγματικα δεν ξερω ποια θα μου κανει περισσοτερο κυριως ηχητικα..

 

θελω αποψεις και κυριως εμπειριες..και μια κ εχουμε και τελε ο κυριος σουπερφανκ ασ καταθεσει φωτα

(βεβαια η τελε ειναι με ντιμαρτζιο twang set eno i les paul me gibson burstbuckers)..

 

thanks

 

Eλα ρε mike...τελικά εγω πιστευω πως καλύτερα να δεις πια σε βολεύει στα χέρια σου...γιατί ειλικρινά ο ηχος ειναι κατι που με τους αναλογους μαγνητες και το ανάλογο wiring και με τα ανάλογα χερια και με τουμπανο μαστορα...πετυχαίνετε....

 

δες τα μπράτσα τους...ειδικά στην perry...που λογικά θα ειναι πιο παχυ...

 

Αν γουστάρεις ελα σπιτι μου να δοκιμασεις την les για την οποια σου ελεγα της προαλλες...κ η φραπα κερασμενη... :)

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexi τι κανεις αγορι....?οπως καταλαβες πηρα την αποφαση να ποθλησω την αγαπημενη μου..

 

θα δω το απογευμα την επι και μετα περναω αν εχεισ χρονο.. στειλε μια σε μαιλ το κιν σου γιατι το εχασα...

 

ειμαι σε τρελο δειλημα ρε..γουσταρω τελε αλλα ειχε κατσει μια τονεκαστερ στα χερια μου κ μου ηταν εντελως αβολη και εχω φοβηθει ενω καταλαβαινω οτι ειναι πολυ καλες..

 

πρεπει να δοκιμασω απο οτι φαινεται και αποφασιζω..σας ευχαριστω ολους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή ευκαιρία η baja, ακόμα καλύτερη αν σου δίνει και τους στοκ μαγνήτες για να

κρατήσεις αυτούς που θα σου αρέσουν περισσότερο. Πρέπει να την δεις και να αποφασίσεις

γρήγορα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου