Προς το περιεχόμενο

οικονομικα headphones


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ με τον dimsonic. Αυτά που προτείνει είναι τα ανοικτού τύπου. Σε κλειστού τύπου υπάρχουν και τα αντίστοιχα Superlux HD-662

 

http://www.skroutz.gr/s/5610336/Superlux-HD-662.html?keyphrase=Superlux+HD-662

 

Εξαιρετικά ακουστικά  από άποψη ήχου, για τα λεφτά που κοστίζουν.

 

Το μόνο ας πούμε αρνητικό είναι οτι μετα από κανα μισάωρο που τα χεις στο κεφάλι μπορεί να κουράζουν στη περιοχή που ακουμπάνε τα μαξιλαράκια. Βέβαια αυτό εξαρτάται από το τι κεφάλι εχεις η και ποσό μεγάλα είναι τα αυτιά σου.

 

Γενικά είναι best of the best value for money!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η superlux σαν μαρκα ειναι αξιοπιστη στα ακουστικα?  επισης ο μονος που πουλαει τα συγκεκριμενα ειναι ο karatzios..  εχει κανεις ψωνισει απο εκει?

 

 

σε συγκριση με αυτα ειναι καλυτερα?

 

Sennheiser HD 201

Sony MDR-ZX310

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι αξιοπιστία ζητάς από ακουστικό των 30 ευρώ.

Κινέζικο brand είναι, όταν τα άλλα που λες μόνο το όνομα δεν είναι κινέζικο.

Φαίνεται εδώ να τα έχει στοκ μόνο αυτός.

Και καλή τιμή είναι όταν ο θωμάς τα έχει 29.

 

Αν θες φιρμάτο όνομα πάρε ένα από αυτά που λες. :P

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μεταξύ αυτών που στείλαμε και αυτών που λες εςυ οι διάφορες στον ήχο δεν είναι απειροελάχιστες. Είναι σημαντικές και ουσιαστικές. Τα superlux φαίνονται του κωλου αλλα έχουν ΦΟΒΕΡΟ ήχο για τη τιμή που κοστίζουν ενώ τα αλλα είναι του κωλου σε όλα. Απλά πράγματα. Διάβαζε και τα reviews του Thomann. Επίσης όσο αφορά την αξιοπιστία, εχω ακουστικά που κάνουν 150 ευρώ και ξαφνικά μετα από 2μηνες έπαψαν να λειτουργούν με προσεκτική χρήση, προφανώς έπεσα σε ελαττωματικό προϊόν, και εχω και τα superlux που τα εχω για πρόχειρα και δεν έχουν πάθει μετα από ένα χρόνο τίποτα. Επίσης να ξέρεις πως εκτός ελαχίστων και ακριβών προϊόντων, όλα είναι made in China όποτε δεν εχει να κάνει.Αποψη μου στα λεφτά που δίαθετεις μη ψάχνεις άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μεταξύ αυτών που στείλαμε και αυτών που λες εςυ οι διάφορες στον ήχο δεν είναι απειροελάχιστες. Είναι σημαντικές και ουσιαστικές. Τα superlux φαίνονται του κωλου αλλα έχουν ΦΟΒΕΡΟ ήχο για τη τιμή που κοστίζουν ενώ τα αλλα είναι του κωλου σε όλα. Απλά πράγματα. Διάβαζε και τα reviews του Thomann. Επίσης όσο αφορά την αξιοπιστία, εχω ακουστικά που κάνουν 150 ευρώ και ξαφνικά μετα από 2μηνες έπαψαν να λειτουργούν με προσεκτική χρήση, προφανώς έπεσα σε ελαττωματικό προϊόν, και εχω και τα superlux που τα εχω για πρόχειρα και δεν έχουν πάθει μετα από ένα χρόνο τίποτα. Επίσης να ξέρεις πως εκτός ελαχίστων και ακριβών προϊόντων, όλα είναι made in China όποτε δεν εχει να κάνει.Αποψη μου στα λεφτά που δίαθετεις μη ψάχνεις άλλο.

 

 

ευχαριστω πολυ!    ημουν στο τσακ να παρω τα Sony MDR-ZX310 τα οποια βεβαια θα μου κοστιζαν 25€

ενώ τα superlux HD-681-Evo  με εξοδα αντικαταβολης+μεταφορα φτανουν στα 40€.

 

αφου τα εχεις και να το λες, πρεπει να εισαι οντως ικανοποιημενος. βεβαια αλλο 25€ κ αλλο 40€. Αλλα αν ειναι η διαφορα στην ποιοτητα ηχου τοσο μεγαλη, θα παω για superlux. σωστος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου