Προς το περιεχόμενο

οικονομικα headphones


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι κανένα δεν κάνει. Μίξεις μόνο με μόνιτορ  ;)

 

αυτό σηκώνει πολύ συζήτηση, αλλά καλό είναι να μην είμαστε απόλυτοι...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια χαρά και πάλι!

Το ¨διορθωμα¨ επισυνάπτεται στα ¨οπως?¨ και ¨δηλαδη?¨ σου. Μου θύμισε τις διευκρινίσεις που ζητούσε ο μαθηματικός μας στο σχολείο. Τοτε όμως το καταλάβαινα γιατί δεν ήταν και πολυ ήταν της μόδας το Google. Και εν πάση περιπτώσει δεν νομίζω πως, εάν επιςυναπτα τις καμπύλες αποδόσης του ενός και του άλλου και εξηγήςουςα επιπλεον τι είναι το πλάτος ανοχής η απόκριση και η ευαισθησία κλπ κλπ. , θα βοηθούσε τον Noiser να πάρει μια απόφαση. Και ζητάς μετα εςυ ¨εξηγήσεις¨ γιατί αυτό και εκείνο? γιατί ετσι! Χαχαχα τα χω δοκιμαςει όλα, αυτά μου αρέσουν τα αλλα όχι. ;D

 

Αν αρχικά το thread το είχες ανεβάσει εσύ τότε ευχαρίστως να απαντούσα σε όλες σου τις ερωτήσεις( οςο μπορουςα Βέβαια ) Τωρα μου φάνηκε σαν η κλαςςικη άσχετη παρέμβαση του ¨ειδικού¨. Μετα συγχωρήσεως :) Τωρα όμως γίνομαι εγώ επιθετικός.. Χαχαχα ¨συγγνωμη!

 

Και φυσικά και πολυ καλα έκανες να ρωτήσεις τα περί χρήσεως των, εγώ το έκρινα περιττό να ασχοληθώ με αυτό και μάλιστα με αυτό το εύρος τιμής που όρισε το παλικαράκι. Προτεινα ανοικτού η κλειστού τύπου. Αν ρωτούσε θα απαντούσα. Δεν το έκανε, σκέφτηκα γνωρίζει.

 

Για να είμαι ακριβής, δεν μου φάνηκες καν, διότι και ρεαλιςτικα ειναι και αδύνατο να γίνει. Το υπεθεςα λοιπον. Ο γραπτός λόγος φορές γίνεται αρκετά ακριβής, ρεαλιστικός και πλήρης.. Και ο γραπτός λόγος επίσης εχει άρρηκτα συνδεδεμένη σχέση με το προφορικό λόγο, ως ακρό του συνεχούς της κοινωνικής/ψυχολογικής απόστασης πομπού-δεκτή. Κοινώς δεν σε εχω γνωρίσει από κοντά εκρίνα μόνο από το ύφος και τη δομή των απαντήσεων σου και καταλήξα σε ένα συμπέρασμα επιθετικότητας. Αν και από τις απαντήσεις σου μετα διαπίστωσα πως.. Παιζει να κανω και λάθος! Μπορεί να είμαι ευαιςθητουλης μχαχαχαχαχαχα!!!

 

Τωρα μείξεις με monitors μόνο.. Συμφωνώ αλλα..  Άνοιξε ένα thread να τα πούμε εκεί ντε!!!

 

Φιλικά χιουμοριστικά και με πολυ αγάπη

εύχομαι ένα υπέροχο βράδυ σε όλους!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου