Προς το περιεχόμενο

PIMP your bass...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι χρώματα χρησιμοποίησες, αλλά το "καλό" σπρέυ της Sonax κάνει 18 ευρώ...και κανένα 10-12 το αντίστοιχο χρώμα της. Εάν βαριέσαι όμως το γυαλόχαρτο...άστο καλύτερα, τζάμπα θα πάει. Χωρίς γυαλόχαρτο, κανείς δεν πήγε μπροστά!!!! ;)

Δεν το βαριέμαι γενικά, αλλά ήθελε πέρασμα με 1000αρι που δεν είχα και δεν είχα τρόπο να πάω να πάρω, γιατί στην γειτονιά μου και σε 2-3 στο κέντρο δεν βρήκα οπότε το άφησα για όταν βρω... ::)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν το βαριέμαι γενικά, αλλά ήθελε πέρασμα με 1000αρι που δεν είχα και δεν είχα τρόπο να πάω να πάρω, γιατί στην γειτονιά μου και σε 2-3 στο κέντρο δεν βρήκα οπότε το άφησα για όταν βρω... ::)

...και βιαζόσουν να το πιάσεις στα χέρια σου ::)...Όταν το ξαναλύσεις και αποφασίσεις να το ολοκληρώσεις, έλα να κάνουμε και ένα decal στο head να είναι πλήρες. ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα να κάνουμε και ένα decal στο head να είναι πλήρες. ;)

Έχω βάλει ήδη decal  8)

 

Και όπως υποσχέθηκα ορίστε ένα κλιπάκι, jamm στο "Λίζα και Κορνίζα" του Κραουνάκη...

funky_bassman_bass.mp3

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου