Προς το περιεχόμενο

PIMP your bass...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο στην όλη ιστορία είναι πως τα βερνίκια τα πέρασα σε ένα γνωστό που φτιάχνει ΦΕΡΕΤΡΑ (με πιστόλι).

 

Αφτό ίνε

;D ;D ;D ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Αφτό ίνε

;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D

 

Δηλαδή σε μετάφραση: Το όργανο θα «σκοτώνει», θα είναι «θανατηφόρο», θα «αφήνει θύματα»...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;D ;D ;D

 

Δηλαδή σε μετάφραση: Το όργανο θα «σκοτώνει», θα είναι «θανατηφόρο», θα «αφήνει θύματα»...   ;D

Με αυτό θα τον θάψουν :D

 

Μεγειές Μανώλη!

Μάλλον τον ίδιο mm κεραμικό μαγνήτη πήρα και εγώ, ήρθε εχθές και σήμερα θα πάω για

routing. Aπ ότι άκουσα στο κλιπάκι, δεδομένου οτι παίζω με flat χορδές, καλά κάνω και

τον βάζω πιο κοντά στη γέφυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έβγαλες συμπέρασμα για τον μαγνήτη από αυτό που άκουσες;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρι μου... Το έκανες Funky... όνομα και πράμα  :D Όντως μου κάνει και έμενα λίγο «Μπούτσι»- πρέπει τώρα να σου κάνουμε τώρα δώρο τα γυαλιά και το καπέλο  ;D

 

Λοιπόν να σου ρίξω μια ιδέα με χαμηλό κόστος και καλά αποτελέσματα: Δεν ξέρω τι μαγνήτη έβαλες αλλά βγάζει η Wilkinson έναν- πολύ γκαζάτο- και το αντίστοιχο preamp. Τιμές λογικές ( 33 λίρες ο μαγνήτης, 45 το preamp).

 

Παίζουν πολύ καλά. Πήρα πρόσφατα το εικονιζόμενο (με την διαφορά ότι είναι 2 band eq passive και όχι το 3 band active) και βαράει σχεδόν σαν ΜΜ  ;)

 

Είναι μια καλή αναβάθμιση. Άμα θες ρίξε μια ματιά http://www.jhs.co.uk/wilkinson.html

Να σαι καλά ρε Terry... Κοίτα επειδή χτύπησα το χέρι μου στην μπάλα προχθές δεν έχω προλάβει να δω αν μου κάνει ο μαγνήτης... Αλλά δεν είμαι προς το παρών για περισσότερα έξοδα... Αν δω ότι θέλω πιο πολύ σπρώξιμο το είχα δει ήδη της Wilkinson... 8)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έβγαλες συμπέρασμα για τον μαγνήτη από αυτό που άκουσες;

Απ το τίποτα καλό και το καθόλου :P Εννοείς οτι δεν βγαίνει συμπέρασμα απο κλιπάκια

γενικώς ή από το συγκεκριμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ το τίποτα καλό και το καθόλου :P Εννοείς οτι δεν βγαίνει συμπέρασμα απο κλιπάκια

γενικώς ή από το συγκεκριμένο?

Ε, δεν μπορώ να πω ότι ο Μανώλης ήταν ακριβώς αρωγός στην εξαγωγή συμπερασμάτων........

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ευρώ σπρέι και βερνίκι

Ti ι κρίμα...με λίγα περισσότερα θα είχες καλύτερο αποτέλεσμα...και λίγο παραπάνω γυαλόχαρτο βέβαια που δεν έκανες...

Και έτσι μου αρέσει βέβαια...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti ι κρίμα...με λίγα περισσότερα θα είχες καλύτερο αποτέλεσμα...και λίγο παραπάνω γυαλόχαρτο βέβαια που δεν έκανες...

Και έτσι μου αρέσει βέβαια...

Όταν με λες με λίγα περισσότερα? Το ξέρω ότι θέλει παραπάνω γυαλοχάρτισμα αλλά μου έβγαλε την πίστη το ρημάδι και είπα "αφτο ινε" και το τέλειωσα...

Ε, δεν μπορώ να πω ότι ο Μανώλης ήταν ακριβώς αρωγός στην εξαγωγή συμπερασμάτων........

Θα επανορθώσω μόλις γίνει καλά το χέρι μου... Promise...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν με λες με λίγα περισσότερα?

Δεν ξέρω τι χρώματα χρησιμοποίησες, αλλά το "καλό" σπρέυ της Sonax κάνει 18 ευρώ...και κανένα 10-12 το αντίστοιχο χρώμα της. Εάν βαριέσαι όμως το γυαλόχαρτο...άστο καλύτερα, τζάμπα θα πάει. Χωρίς γυαλόχαρτο, κανείς δεν πήγε μπροστά!!!! ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου