Προς το περιεχόμενο

τραγουδακια για τα διαστηματα μεταξυ των νοτων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ψαχνω για γνωστα τραγουδακια που η αρχη τους να ειναι καποιο συγκεκριμενο διαστημα . παραδειγματος χαριν η αρχη του γαμηλιου εμβατηριου το οποιο ευχομαι να σε οποιον βοηθησει να το ακουσει ενω ανεβαινει τα σκαλια της εκκλησιας με την σκλεναρικοβα ειναι διαστημα τεταρτης καθαρο.

 

ξερετε αλλα για τα υπολοιπα διαστηματα ? αμα δω οτι δεν απανταει κανεις επειδη δεν καταλαβαινετε τι ρωταω πειτε να κανω εντιτ  ;D επισης αλλη μια φορα το ποσταρα και μαλλον κατι επαθε το συστημα και δεν μου το δημοσιευσε. αν μπορει καποιος μοντ να το στειλει στο recycle bin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεος ! θενξς !

χαχα δεν θα το πηγαινα τοσο μακρια ωστε να χαρακτηρισω τις συμφωνιες του μπετοβεν ως γνωστα τραγουδακια αλλα τεσπα το ο μπλου καθαρισε .  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αισθάνομαι και εγώ την ανάγκη να συγχαρώ δημόσια τον Blue!! Όχι γιατί έδωσε λύση αλλά γιατί κατάλαβε την ερώτηση!!! Καλά ρε αδερφέ τι ρώτησες ή μάλλον πως το ρώτησες!!!  ;D ;D ;D

 

edit: Εδώ έχω την απάντηση και ακόμα δεν έχω καταλάβει την ερώτηση ;D ;D.

mr_davidoff  με την καλή έννοια το λέω έτσι (μην μου παρεξηγηθείς) με έκανες να γελάσω λέμε, να είσαι καλά!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αισθάνομαι και εγώ την ανάγκη να συγχαρώ δημόσια τον Blue!! Όχι γιατί έδωσε λύση αλλά γιατί κατάλαβε την ερώτηση!!! Καλά ρε αδερφέ τι ρώτησες ή μάλλον πως το ρώτησες!!!  ;D ;D ;D

 

edit: Εδώ έχω την απάντηση και ακόμα δεν έχω καταλάβει την ερώτηση ;D ;D.

 

 

;D ;Dεχω πεθανει στο γέλιο γιατι πάνω που έλεγα τι στο @#$$## βλέπω την απαντηση σου. ;D ;D

 

 

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου