Προς το περιεχόμενο

EHX-talking machine


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aφου ΚΑΙ σ' αρεσει ΚΑΙ  θα το παρεις, εμας τι μας θες;  :P

Τελος παντων και 'μενα μ' αρεσε, βασικα μου φανηκε λιγο αστειο! Κατι τετοιο πρεπει να χρησιμοποιήσαν και στο Money for Nothing.

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα δεν ειναι γενικης χρησεως, αλλα για τη μπαντα που εχω τωρα (φανκ, ρεγγε)

νομιζω οτι ειναι χρησιμο. Απλα ηθελα να ακουσω και τη δικη σας γνωμη οσον αφορα το πεταλι, εγω ειπαμε θα το παρω  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως γέλασα αρκετά με αυτό! Ωραίο είναι για δύο λόγους: Ψυχεδελικά τριπαρισμένα πειράματα όταν είσαι μόνος σου  ;D και για μπάντα που δεν θα χρειάζεται πληκτρά (super πακέτο 2 σε 1).

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα δεν ειναι γενικης χρησεως, αλλα για τη μπαντα που εχω τωρα (φανκ, ρεγγε)

νομιζω οτι ειναι χρησιμο. Απλα ηθελα να ακουσω και τη δικη σας γνωμη οσον αφορα το πεταλι, εγω ειπαμε θα το παρω  :D

 

Για καραfunkίλες είναι το συγκεκριμένο πετάλι, όχι και τόσο για reggae για τα δικά μου γούστα!  ;D

The player makes the guitar, not the opposite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίο!! Η electro harmonix πάντα φτιάχνει τα πιο πρωτότυπα και άντε γειά πετάλια. Στείλε κανα βιντεάκι αμα το παραλάβεις  ;)

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου