Προς το περιεχόμενο

RE-amp σε στουντιο στη θεσσ/νικη. Ξερετε ποιο και με τι ενι


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.

Ενδιαφερομαι να στειλω καποια κομματια μου για re-amp αλλα δεν βρηκα καποιο στουντιο στην θεσσ/νικη που να κανει. Θελω στην θεσσ/νικη για να μπορω να ειμαι κι εγω μπροστα στην διαδικασια για την επιλογη του ηχου και της χροιας της κιθαρας . Θα με ενδιεφεραν ενισχυτες π.χ ENGL, MESA BOOGIE , DIEZEL (μιλαμε για μεταλ παντα)

Γινεται και μεσο ιντερνετ αλλα δυστιχως δν νομιζω να εχεις και πολλες επιλογες στον ηχο σου διοτι δεν εισαι εκει την ωρα της επιλογης του ηχου απο τον ενισχυτη.

Αν γνωριζει καποιος τιμες , και τα σχετικα ας βοηθησει.

Ευχαριστω!  ;D

\' InfraVision - When Everything Is Worth \' 2011 album

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου radiosilence...

πολυ καλο στουντιο που κανει re-amping ειναι το Sonic Ark(ex-run devil run,ex-Q)αν εχεις ακουστα...

το οποιο εχει και μια μεγαλη γκαμμα απο ενισχυτες,μικροφωνα και μηχανηματα που θες να χρησιμοποιησεις...

Παραθετω λινκ του στουντιο:

 

www.thesonicark.com

 

και λινκ του www.mixitonline.com ,το οποιο περιεχει κι αυτο πληροφοριες για reamping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στο Sonic Ark (www.thesonicark.com) προσφέρουμε την υπηρεσία του reamping είτε απευθείας είτε online μέσω του mixitonline.com (www.mixitonline.com

 

Αυτή είναι η συλλογή ενισχυτών που υπάρχουν διαθέσιμοι αυτή την στιγμή, ενώ κατόπιν παραγγελίας υπάρχουν και κάποια πιο "εξωτικά" μοντέλα.

 

Στοιχεία επικοινωνίας μπορείς να βρεις στο website μας.

 

ImageGalleryHandler.ashx?id=f29a66c6-563b-4e6f-b4b3-8e671220f2ce&blobId=19a08af4-7c90-4535-a8c4-0dbf77948c38&prefix=Fullscreen&cache=True

 

Αν ο admin θεωρεί ότι παραβαίνω τους κανονισμούς περί διαφήμισης,παρακαλώ διαγράψτε την απάντηση μου.

 

...με πρόλαβε ο perukas1  :)

check my website
https://www.mixingnik.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες σας!

Βλεπω mesa , 6505 αλλα πουθενα engl (δεν πειραζει δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σ'αυτη τη ζωη )

Θα ρωτησω για τιμες , γιατι αυτο ειναι που με καιει περισσοτερο και μακαρι να ειναι λογικες!

\' InfraVision - When Everything Is Worth \' 2011 album

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου