Προς το περιεχόμενο

Τις συμβουλές σας για έναν εκολλαπτόμενο bluesman


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μπαίνω και εγώ στην λίστα σου, με σπιτικό φαγητό, γλυκάκι απο την Ρίτα και μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ κανάτα καφέ. Κάθε μέρα άν θελεις.  :D :D

Λίγο τις πεντατονικές μου στην κιθάρα θέλω να στρώσω, για τα jam nights  ;D ;D ;D

 

...μμμ...δύσκολες μέρες έρχονται...τουλάχιστον να μη πεινάσω  ;D...ακούω κι άλλες προτάσεις! Κανα Βολιώτη με σπετζοφάι, Κρητικό για ντάκους, i'm available  ;D!!

 

Μη με προκαλεις,θα παιξω μπλουζ!... ;D

 

:o :o :o

 

Οι TRB ήταν μπαντάρα καθότι είχαν τον αρχηγό τους μπασίστα και τραγουδιστή. Τέλος.

Οι υπόλοιπες επιλογές του ΔΕΝ μας αφορούν.

 

...ε, καλά τώρα...ΑΥΤΟ είναι που βασικά κάνει ένα σχήμα γ@μ@το  ;)...αν δε παινέψεις το σπίτι σου... ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημήτρη, το θέμα το βρίσκω συγκινητικό (παρόλο που πλάκωσαν οι κλικαδόροι πάλι ;D).

 

Ωδείο ή όχι, μπλουζίστας ή μη, μουσικός ή επιχειρηματίας, φαίνεται ότι του γιόκα σου τα πρότυπα είναι αυτά που συνήθως οδηγούν έναν άνθρωπο να γίνει ωραίος άνθρωπος. Νομίζω ότι ο μικρός είναι ήδη "σωσμένος" και εν μέρει, αυτό οφείλεται σε σένα. Μεγάλο μπράβο λοιπόν.

 

[serious mode off]

 

Επόμενο βήμα μετά τις πεντατονικές στη διδασκαλία του μπλουζ, θα έπρεπε να είναι η κατανόηση της γυναικείας συμπεριφοράς και πώς αυτή μας επηρεάζει.

 

Κύριε Ηλία, να εκδηλώσω κι εγώ την επιθυμία μου να γίνω προορισμός διδακτικών επισκέψεων. Είμαι πολύ μικρός ακόμη, έχω δωμάτιο με 2 ενισχυτές και κιθάρες κι ένα ντουλάπι στην κουζίνα με καύσιμα για μήνες.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επόμενο βήμα μετά τις πεντατονικές στη διδασκαλία του μπλουζ, θα έπρεπε να είναι η κατανόηση της γυναικείας συμπεριφοράς και πώς αυτή μας επηρεάζει.

 

Μπραβο!Επιασες ολη την ουσια.Σπουδαγμενο περι τα μουσικα σε βλεπω. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο!Επιασες ολη την ουσια.Σπουδαγμενο περι τα μουσικα σε βλεπω. ;D ;D

 

Άσε Γιώργο. Κόλλησα στην πτυχιακή και έμεινα αιώνιος φοιτητής. Ούτε μπλουζ, ούτε γυναίκα ;D.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επόμενο βήμα μετά τις πεντατονικές στη διδασκαλία του μπλουζ, θα έπρεπε να είναι η κατανόηση της γυναικείας συμπεριφοράς και πώς αυτή μας επηρεάζει.

 

H πια;  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

For Those About To Rock We Salute You

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες στο καμάρι σου πως αν συνεχίσει να προσπαθεί μέσα κι έξω απο τα ωδεία, "ο κύριος Ηλίας" κάθε που επισκέπτεται την Αθήνα θα περνάει για καμμιά ωρίτσα απο το σπίτι να τα λένε οι δυό τους  ;)...έναντι πινακίου σπιτικού φαγητού... ;D

 

ΒΑΛΣΑΜΟ! Άντε, έχεις αργήσει Λιάκο! Ξεκινάω σουτζουκάκια και αρνάκι στο φούρνο με δεντρολίβανο.

I was baptized in Muddy Waters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κύριε Ηλία, να εκδηλώσω κι εγώ την επιθυμία μου να γίνω προορισμός διδακτικών επισκέψεων. Είμαι πολύ μικρός ακόμη, έχω δωμάτιο με 2 ενισχυτές και κιθάρες κι ένα ντουλάπι στην κουζίνα με καύσιμα για μήνες.

 

Εσύ μ'αρέσεις! Θα σε βάλω ψηλά στη λίστα που ήδη ετοιμάζω για τις δύσκολες μέρες!  ;D

 

Άσε Γιώργο. Κόλλησα στην πτυχιακή και έμεινα αιώνιος φοιτητής. Ούτε μπλουζ, ούτε γυναίκα ;D.

 

...κι εγώ που τα είχα και τα δύο, τι κατάφερα;... :-\...ψάχνω για φαί... ;D

 

ΒΑΛΣΑΜΟ! Άντε, έχεις αργήσει Λιάκο! Ξεκινάω σουτζουκάκια και αρνάκι στο φούρνο με δεντρολίβανο.

 

Ρε συ Μήτσο αυτά με πμ...έτσι που τα δημοσιοποιείς θα γεμίσει η Αθήνα μπλουζίστες!!  ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Μήτσο αυτά με πμ...έτσι που τα δημοσιοποιείς θα γεμίσει η Αθήνα μπλουζίστες!!  ;D

 

Απ' το στόμα μου το πήρες (το αρνάκι εννοώ).

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΛΣΑΜΟ! Άντε, έχεις αργήσει Λιάκο! Ξεκινάω σουτζουκάκια και αρνάκι στο φούρνο με δεντρολίβανο.

μήπως θέλεις να μάθει ο γιός σου και ένα όργανο του μέλλοντος? Σαχλόφωνο ας πούμε ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου