Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ BATTERY .


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ BATTERY .παροτι στην αρχη το προγραμμα ανοιγε κανονικα ακομα και μονο του ,τωρα οταν παω να το ανοιξω μου βγαζει ενα ταμπελακι (ελειπης μνημη,συγνωμη δεν μπορω να κανω κατι για αυτο).ακομα και στο cubase δεν ανοιγει.

εχει κανεις καμια ιδεα του τι πρεπει να κανω ?

thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια.....λοιπον φιλε μου δοκιμαζε να ξεγελασεις το μηχανημα σου δηλωνοντας περισσοτερη εικονικη μνημη,,,,πηγαινεις στον πινακα ελεγχου μετα συστημα....μετα στην καρτελα για προχωρημενους κ επιλεγεις τις επιδοσεις.καπου θα δεις να λεει για εικονικη μνημη,,,εκει που λεει αρχικο μεγεθος κ μεγιστο μεγεθος εσυ θα δηλωσεις τη διπλασια τιμη απο την πραγματικη μνημη που εχεις.....αν εχεις 512 βαλε 1024.....αν εχεισ 1024 βαλε 2048 κτλ...επανεκκινηση κ ελπιζω να εισαι οκ!!αν δε καταλαβες κατι εδω ειμαστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μνημη εχω νομιζω αρκετη(1024) και ο υπολογιστης ειναι μονο για μουσικη.

παντως εκανα μια προσπαθεια να επανεγκατστησω και μου λεει το εξης κουφο στα αγγλικα .

you need 127mb memory on the E:/ drive !!!!!!!!!!!!!

E:/ ειναι το dvd rom που εχει μεσα το προγραμμα .

δεν καταλαβαινω τιποτα ............

ευχαριστω παντως.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω πως λειτουργει το συγκεκριμενο προγραμμα αλλα μηπως εχεις ορισει σαν το φακελο που θα αποθηκευσεις καποιο projec sto E?που τυχαινει να ειναι το dvd σου??για τσεκαρε τις επιλογες του προγραμματος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα,δεν γινεται τιποτα.

ισως το προγραμμα να εχει καποιο ημερομηνια ληξης και να βγαζει κατι τετοιο.

τελος παντων...........

ευτυχως που υπαρχει και το groove agent....

κι αυτο εχει καλουσ ηχους ,καποιο αλλο δεν ξερω που να εχει φυσικους και οχι πλαστικουσ ηχους..............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια εκδοση του battery εχεις??εχεις αρκετο χωρο ελευθερο στον σκληρο που κανεις εγκατασταση??δοκιμασε επισης να κανεις απεγκατασταση,restart,και παλι εγκατασταση αλλα πλεον τρεξε το set up απο τον σκληρο σου,αφου το εχεις κανει copy σε αυτον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου