Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για ακριβό λαμπάτο ενισχυτή!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω προσωπικά δεν αγοράζω παλι απο Ελλάδα ποτέ! Και εκπτωσεις να κανουν edo sto ellada και παλι ακριβά θα είναι.. Συν οτι απο γερμανια οτι και παρεις μπορεις να το δωσεις πισω και να σου επιστρεψουν τα Λ7.. να μην πω για την εγγύηση που αν κατι παθει το μηχαμημα μετα απο μια εβδομαδα ολοι κανουν τις παπιες....

 

ξεφυγαμε απο το θέμα και λογικο αλλα τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα μην το λες για τους Framus - εχουν πιαστει καλα στο χωρο του μεταλ. Κατα ποσο αξιζουν μεχρι και το τελευταιο πενταευρο τους δεν γνωριζω, αλλα σιγουρα δε τους λες και Zastava μπροστα στους Mesa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ολα κανουν αυτα,απλα κανουν τα παντα καλυτερα ,δυνατοτερα και....μεγαλυτερα... ;)

 

 

τον Framus εννοουσα αλλα και παλι μεταξυ ENGL & Boogie δεν θα το σκεφτομουνα και πολυ...αλλα γουστα ειναι αυτα ...

 

 

ο Framus τοσο κακος?????  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα μην το λες για τους Framus - εχουν πιαστει καλα στο χωρο του μεταλ. Κατα ποσο αξιζουν μεχρι και το τελευταιο πενταευρο τους δεν γνωριζω, αλλα σιγουρα δε τους λες και Zastava μπροστα στους Mesa.

 

ενταξει ΤΟΥΟΤΑ τοτε... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

Ολες οι προτασεις ειναι καλες και φυσικα θεμα γουστου.

Με ενα τοσο καλο ποσο ομως και με λιγη υπομονη (μαζευοντας κι αλλα..) μπορεις να παρεις κατι ακομα πιο πανω, και να το εχεις για μια ζωη!

Αυτη ειναι η ταπεινη μου γνωμη και φυσικα τη λεω αφου πρωτα πληρωσα πολλα σουπερ-μαρκετ μηχανηματα που σε 2 μηνες 'κατι' δεν μου αρεσε.....Μετα απο πολλα λαθη εμαθα οτι

εχθρος του καλου ειναι παντα το καλυτερο!

Μπαμπης Μπεσλεμες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχω διαβασει απο 1-2 ατομα που ειχαν στην κατοχη τους ή εχουν δοκιμασει απο κοντα τον framus cobra και δεν ειπαν και τα καλυτερα, συμφωνα παντα με τα λεφτα που κοστιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εχω διαβασει απο 1-2 ατομα που ειχαν στην κατοχη τους ή εχουν δοκιμασει απο κοντα τον framus cobra και δεν ειπαν και τα καλυτερα...

χμμμ... εχω διαβασει εδω στο noiz απο ατομο που τον είχε στην κατοχη του για πολυ καιρό.. οτι γενικα εχει πολλα πριμα και ξυνει γενικα σαν ενισχυτης..  παιζει να τον δοκιμασω μεσα στο ΣΚ σε ενα φιλο φιλου  :P κτλ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ... εχω διαβασει εδω στο noiz απο ατομο που τον είχε στην κατοχη του για πολυ καιρό.. οτι γενικα εχει πολλα πριμα και ξυνει γενικα σαν ενισχυτης..  παιζει να τον δοκιμασω μεσα στο ΣΚ σε ενα φιλο φιλου  :P κτλ.. 

 

Iσως να ειναι και αυτος...να ξερεις ομως πως παιζει τραγικο ρολο και η καμπινα στον τελικο ηχο, σε φαση που μπορει να σου αλλαξει η αποψη για εναν ενισχυτη...εγω ας πουμε οταν ακουσα τη VHT Fat Bottom 2x12 συγκριτικα με αλλες καλες καμπινες εμεινα με το στομα ανοιχτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου