Προς το περιεχόμενο

Trouble blues


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

5 stars! Ηλια ποτε βγαινει η συλλογη;

 

Ευχαριστώ φίλε, πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι, θα ενημερώσω!

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω μέσα στο καλοκαίρι, θα ενημερώσω!

 

Μας  βλέπω να τρέχουμε στα δισκάδικα καλοκαιριάτικα  ;D

 

Χαιρετισμούς!

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καλυψαν και οι υπολοιποι...απλα φοβερο!

 

Εγω εχω μια ερωτηση: γενικοτερα τους δισκους σας με τους Blues Wire που τους βρισκουμε κυριε Ζαικο; Εγω περσι σας ανακαλυψα λογω του forum αλλα μετα απο συζητηση με τον πατερα μου καταλαβα οτι οι Blues Wire ηταν(ειναι;) μια μεγαλη μπαντα και θα ηταν ευκολο να βρω σε δισκαδικα υλικο σας, αλλα τζιφος...  ???

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Με καλυψαν και οι υπολοιποι...απλα φοβερο!

 

Εγω εχω μια ερωτηση: γενικοτερα τους δισκους σας με τους Blues Wire που τους βρισκουμε κυριε Ζαικο; Εγω περσι σας ανακαλυψα λογω του forum αλλα μετα απο συζητηση με τον πατερα μου καταλαβα οτι οι Blues Wire ηταν(ειναι;) μια μεγαλη μπαντα και θα ηταν ευκολο να βρω σε δισκαδικα υλικο σας, αλλα τζιφος...  ???

 

Ευχαριστώ επίσης.

Το ζήτημα με τους δίσκους είναι πονεμένη ιστορία, οι περισσότεροι δεν βρίσκονται πλέον, ελπίζω τουλάχιστον στο άμεσο μέλλον να υπάρξει μία "αναδιάρθρωση" -για να είμαι και εντός του πνεύματος των καιρών  ;D - και ένας δίσκος με καινούργιο υλικό.

Τώρα, αν στο Blues Wire ηταν(ειναι;) μια μεγαλη μπαντα το είναι αναφέρεται στο μεγάλη, δεν μπορώ ν'απαντήσω, αν όμως απλά αναρωτιέσαι για το αν υπάρχουμε σαν γκρούπ, τότε η απάντηση είναι ναί.

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τώρα, αν στο Blues Wire ηταν(ειναι;) μια μεγαλη μπαντα το είναι αναφέρεται στο μεγάλη, δεν μπορώ ν'απαντήσω, αν όμως απλά αναρωτιέσαι για το αν υπάρχουμε σαν γκρούπ, τότε η απάντηση είναι ναί.

 

Το ηταν ειναι πηγαινε στο αν υπαρχει ακομη, στο αν ειναι μεγαλη δεν χωραει αντιρρηση!

Everybody gets the blues sometime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετά παθιασμένη και συναισθηματικά φορτισμένη εκτέλεση. Η φυσαρμόνικα όπως είπε και ο Audiokostas, όλα τα λεφτά !! Τα standards υψηλά όπως πάντα.. ;)

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου