Προς το περιεχόμενο

''Θα ειμαι εδω''


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάω να ακούσω τώρα το ''sister of the devil'' να έρθω στα ίσια  ;D

;D ;D ;D

Ναι,γιατι το παραστραβωσα μου φαινεται... ;D

 

Σ ευχαριστω πολυ Lord που με τιμας με ενα ακομα σχολιο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ' αρέσει που έχεις δώσει και διαφορετικά δείγματα γραφής από αυτά που μας έχεις συνηθίσει (όπως π.χ. το ''once down'').

ελα μην εισαι κακος...

Προς Alexi (γνώμη μου για το Once down)

 

Δε μου λες στους Wild Cherry έπαιζες και δε μας το 'χεις πει!

Σταύρο βάλε κανονικά τύμπανα και θα είναι το καλύτερο κομμάτι που έχεις γράψει. Πραγματικά μου πέσανε τ' αυτιά. Τι αριστουργηματική αλλαγή ήταν αυτή στο 1.42?

Μπράβο ....(από τον αυστηρό  )

 

;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δραττομαι της ευκαριας και οφτοπικαρω(off topicaro) για να πω τα ακολουθα..

Ο Νεστορας ειναι,απ οτι εχω καταλαβει,ενα ατομο με κουλτουρα,χιουμορ και αυτοσαρκασμο.

Ειναι αυστηρος πρωτα με τον εαυτο του και αυτο του δινει το δικαιωμα να ειναι αυστηρος και με τους αλλους.

Η  ενιοτε καυστικη για καποιους κριτικη του ομως,εκτος απο βαθια γνωση που προερχεται απο χιλιαδες ακουσματα ενος ενηλικα,ενεχει και κατι αλλο..

Τον ενθουσιασμο και την υπερβολη ενος εφηβου.

Γι αυτο τονε γουσταρω,γιατι διαβαζω αληθειες,και γι αυτο η γνωμη του θα αποτελει,για μενα τουλαχιστον,ενα εφαλτηριο βελτιωσης και διορθωσης.

 

Νestor,be tender with the young..screw us,the ramolimenta.. ;D

 

Παρακαλω το θεμα να μετονομαστει σε:

''Tο πορτραιτο του Ντοριαν Γκρει Νestor Apos''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη μελωδία της φωνής έχεις δώσει το στίγμα σου πάντως.

 

Κι εγώ δεν ενθουσιάστηκα με το στίχο (έχοντας πλήρη επίγνωση πόσο τραγικά δύσκολο είναι να γράψει κανείς καλούς ελληνικούς στίχους) πλην όμως η ενορχήστρωση είναι ωραιότατη, η φωνή της Αρετής επίσης και η μελωδία ευχάριστη.

 

Πέραν του κομματιού, δηλώνω θαυμασμό προς ανθρώπους που έχουν κάνει συνειδητές επιλογές (με κόστος βαρύ πολλές φορές) διότι είναι ακέραιοι χαρακτήρες και αλλιώς δεν τους βγαίνει. Ο Σταύρος, νομίζω είναι τέτοιος άνθρωπος.

 

Σας χαιρετώ για μερικές μέρες διότι το σουκού θα είμαι στο Ρέθυμνο για ένα γάμο, περίοδο κατά την οποία δε φέρω καμία ευθύνη.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γουστάρω στροφή στην ποιότητα ;D!!!! Πολύ Ωραίο λέμε! Εμπορικόν . Θα έγραφα πολλά …αλλά δεν προλαβαίνω (με περιμένει ο Ανακριτής) 8). Προτείνω το επόμενο που θα κάνουμε μαζί, να είναι ελαφρολαϊκό (σοβαρά μιλάω) :D!!! Ωραία και η Αρετή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κλασσικούρα ρε Σταύρο!

 

(ακούω έγχορδα από πίσω, έτσι; Θες κάτι πιο έξω), και ως πιανίστας μπορώ να πω ότι μου ακούγεται αρκετά ότι δεν είσαι πιανίστας (άλλα δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ κακό)... ;)

 

Ωραίος όπως πάντα όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με περιμένει ο Ανακριτής

Να σου φέρνουμε τσιγάρα? Μόνο στο Ναύπλιο μην σε πάνε...γιατί εκεί δέρνει ο Μπεός!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω το επόμενο που θα κάνουμε μαζί, να είναι ελαφρολαϊκό (σοβαρά μιλάω) :D!!! Ωραία και η Αρετή!

Μεσα!

Αλλά βαρυ λαικο.Τραπεζια με χαρτινο τραπεζομαντηλο κατω απ τα δεντρα(τα ιδια δεντρα που χε το ξανθομελαχρινο),ουισκι(κατω απ τα δεντρα)και την Αρετη ανεβασμενη στο τραπεζ να

τσιφτε(υ)τελιζει με μπλουζα MANOWAR..(κατω απ τα δεντρα.. ;D)

Λεπον:Αφηνω μουστακι... ;D

 

(με περιμένει ο Ανακριτής)

Καταλαβα..του αρεσουν οι καστανες... ;D

 

ακούγεται αρκετά ότι δεν είσαι πιανίστας (άλλα δεν είναι ΚΑΘΟΛΟΥ κακό)... ;)

 

Θενκς για το... εν κατακλειδι θετικο ;D σχολιο Νικολα!

Μακαρι να μουνα  πιανιστας.Ειναι το αγαπημενο μου μουσικο οργανο.Σοβαρα. ;)

 

Πως λέμε άρ(γ)ιστα 3. ;D

Κι ελεγα τοσο καιρο...: ''ποιον να χει αραγε για ηρωα ο Νεστωρ..''  :D ;D :-*

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου