Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για controller


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας..!ασχολουμαι ερασιτεχνικα με την μουσικη και το ερωτημα μου ειναι το εξης:

προσφατα ειδα απο φιλο να χρησιμοποιει καποιο daw controller αν δεν κανω λαθως to οποιο καθε φορα που ανοιγε ενα σωσμενο project τα faders πηγαιναν αυτοματα στην θεση που ηταν οι εντασεισ των καναλιων, αυτο μου αρεσε  και με εντυπωσιασε στην ιδεα  για καποια αγορα ενοσ τετοιου controller....!μπορω να διαθεσω εως 200 ευρω εχεται να μου προτεινεται κατι με αυτα τα χρηματα για καποιον που ασχολειται ερασιτεχνικα και αγαπα αυτο που κανει?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πολλά fader δες το Behringer BCF2000. Είναι OK, λίγο θορυβώδες και όχι τόσο εργονομικό.

Επίσης δες και τα Presonus Faderport, Frontier Alphatrack,τα οποία μπορεί να έχουν ένα fader αλλά έχουν πολύ καλό integration. Eιδικά το Faderport έχει πολύ καλό built quality.

 

http://www.pcmajor.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_css.tpl&product_id=405&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=66

 

Χαιρετώ,

Γιάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου