Προς το περιεχόμενο

Fender Super Reverb


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες...Μιλω εκ μερους ενος φιλου μου του οποιου ο πατερας ειχε αγορασει στα νιατα του εναν Fender Super Reverb...Ο πατερας το φιλου του φιλου ειναι αρκετα μεγαλος οποτε απο οτι καταλαβενετε δεν ειναι reissue...Το προβλημα ειναι οτι ο φιλος μμου δεν παιζει καθολου fuck και blues για τα οποια προοριζοταν ο ενισχυτης...ετσι θελει να τον πουλησει...Και μου εχει αναθεσει να του βρω μια τιμη στην οποια θα μπορει να τον πουλησει...ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ REISSUE ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ...ευχαριστω προκαταβοληκα...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι κατάσταση βρίσκεται ο ενισχυτής;

Το service σε τέτοιους ενισχυτές, ανάλογα την κατάστασή τους, μπορεί να κοστίσει αρκετά χρήματα, οπότε ανάλογα θα διαμορφωθεί και η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

He said the F word... :-X

 

Επίσης θα βοηθούσε αν μπορούσες να προσδιορίσεις την χρονολογία έκδοσης.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι κατάσταση βρίσκεται ο ενισχυτής;

Το service σε τέτοιους ενισχυτές, ανάλογα την κατάστασή τους, μπορεί να κοστίσει αρκετά χρήματα, οπότε ανάλογα θα διαμορφωθεί και η τιμή.

Κοιτα...δεν εχει βγει ποτε απο το σπιτι απ'οσο μου εχουν πει...Τωρα εχει ενα προβληματακι το καλωδιο που μπενει στην πριζα και συνδεει πριζα-ενισχυτη αλλα αυτο πιστευω οτι αλλαζει ευκολα...Και βασικα πιστευω οτι θελουν και αλλαγη οι λαμπες...

He said the F word... :-X

?????

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι οτι ο φιλος μμου δεν παιζει καθολου fuck και blues για τα οποια προοριζοταν ο ενισχυτης...

;D

 

 

Είναι silverface η blackface και μήπως έχεις κάνα serial number? Η μήπως ξέρεις χρονολογία? Έχουν γίνει επεμβάσεις στο παρελθόν στον ενισχυτή?

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οοοοοοοοοοπππππππππςςςςςςςςςςςς σορρυ τωρα το καταλαβα...ηθελα να πω funk...και απο οτι θυμαμαι ειναι ο σιλβερφεις...χρονολογιες δεν θυμαται ουτε ο πατερας του...

Ναι!!! Και εγω εχω Les Paul με Floyd Rose!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορείς να βγάλεις καμιά φωτό καλά θα ήταν! Είναι σίγουρος ότι δεν τον θέλει τον ενισχυτή ο φίλος σου?! Δεν είναι μόνο για funk ή blues, είναι και για άλλα πράγματα.

 

Ανάλογα πάντως την κατάσταση και την χρονιά μπορεί να έχει από 500 εώς 1000+ ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω πως δεν εχει απαντησει ακομα ο Superfunk... ;D ;D ;D ;D ;D

Έχει πολλές δουλειές τελευταία...φτιάχνει κόμμα ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου