Προς το περιεχόμενο

Βίντεο-audition για BMus στο London College of Music


mad_nassos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άλλο εννοούσε ο benedetto... ;D

 

ότι παίζω ό,τι να 'ναι δεν εννοεί;  ::)

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

(όχι ότι συμφωνώ μαζί του) αλλά είπε ότι ''πας και παίζεις ποπ παπαρούλες για jazz audition?και σε πήραν??'' ;D ;D

νομιζω οτιδηποτε και αν επαιζε θα τον επαιρναν, προφανως τους ενδιαφερουν μονο τα διδακτρα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(όχι ότι συμφωνώ μαζί του) αλλά είπε ότι ''πας και παίζεις ποπ παπαρούλες για jazz audition?και σε πήραν??'' ;D ;D

 

Thanks! Εγώ θα τις περιέγραφα βασικά blues παραρού.... εχμ.. βασικά σκέτο blues...  :P ;D

 

Aυτό μάλλον θα το πάρεις πίσω... ;D ;)

 

???

Καλά, η αλήθεια είναι ότι δε φημίζομαι, αλλά και πάλι ...  ???

 

νομιζω οτιδηποτε και αν επαιζε θα τον επαιρναν, προφανως τους ενδιαφερουν μονο τα διδακτρα  ;D

 

Να απαντήσω σοβαρά ή κάνεις πλάκα;  ??? :P

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να απαντήσω σοβαρά ή κάνεις πλάκα;  ??? :P

χωρις παρεξηγηση, μπορει να εισαι πολυ καλυτερος αλλα απο αυτο που ακουσα και ειδα εβγαλα το συμπερασμα  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχεις ξαναποστάρει βιντεάκι-κλιπ στο φόρουμ αλλά σου προτείνω να ετοιμαστείς (και γενικότερα) για πολύ μαστίγωμα.Από όλη την κριτική που θα δεχτείς κράτα αυτό που θεωρείς θα σε βελτιώσει και παραμέρισε το θάψιμμο γτ θα το λάβεις και από άτομα που δεν έχουν καμιά διάθεση να πουν καλό λόγο για κανένα.Μπορείς και καλύτερα φαντάζομαι και για να έγινες δεκτός κάτι σημαίνει ή κατι είδαν αυτοί που σε διάλεξαν.

 

Από μένα αυτά και φιλικά! ;)

Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις παρεξηγηση, μπορει να εισαι πολυ καλυτερος αλλα απο αυτο που ακουσα και ειδα εβγαλα το συμπερασμα  ::)

 

Ναι σίγουρα δεν θέλω να το παίξω ότι είμαι πολύ καλύτερος.

Σίγουρα έχω βελτιωθεί από τότε, σίγουρα μπορούσα να κάνω διορθώσεις αν δεν ήταν όλα 1st ή 2nd ή 3rd takes, εξαρτάται το track, αλλά δεν με απασχολεί να αναλωθώ σε τέτοια συζήτηση.

 

Απλά να υπενθυμίσω ότι φέτος ήταν η χρονιά με τις περισσότερες αιτήσεις:

Ενδεικτικά: Data Summary

 

Τώρα συγκεκριμένα το University of West London (στο οποίο υπάγεται το London College of Music) to 2010 είχε δεχτεί 7.025 αιτήσεις Bachelor και το 2011 δέχτηκε 10.349 αιτήσεις, δηλαδή 47,3% περισσότερες...

 

Αν βάλουμε και τις αιτήσεις που έγιναν τώρα το καλοκαίρι (για όσους είχαν τη δυνατότητα), το 2010 έφτασε τις 9.334 και φέτος το 2011 έφτασε τις 13.329, δηλαδή 42,8% περισσότερες...

 

Από εκεί και πέρα, έχω μιλήσει φέτος με καθηγητές-εξεταστές (Leo Turner, Craig Went, Carol Wood, Elaine Mary Smith, κτλ) από διάφορα μέρη του UK που ήρθαν στην Ελλάδα για τις εξετάσεις του RGT και LCM, και μου είπαν να μην έχω πολλές ελπίδες φέτος, γιατί γίνεται χαμός...

 

Μπορεί να μου λες "χωρίς παρεξήγηση", αλλά δεν βλέπω εποικοδομιτική κριτική μέχρι τώρα.  :-\

 

btw, με δέχτηκαν όλα τα Πανεπιστήμια που έκανα αίτηση

 

Δεν ξέρω αν έχεις ξαναποστάρει βιντεάκι-κλιπ στο φόρουμ αλλά σου προτείνω να ετοιμαστείς (και γενικότερα) για πολύ μαστίγωμα.Από όλη την κριτική που θα δεχτείς κράτα αυτό που θεωρείς θα σε βελτιώσει και παραμέρισε το θάψιμμο γτ θα το λάβεις και από άτομα που δεν έχουν καμιά διάθεση να πουν καλό λόγο για κανένα.Μπορείς και καλύτερα φαντάζομαι και για να έγινες δεκτός κάτι σημαίνει ή κατι είδαν αυτοί που σε διάλεξαν.

 

Από μένα αυτά και φιλικά! ;)

Καλή συνέχεια!

 

Σ' ευχαριστώ πολύ φίλε μου! :)

Είμαι καινούριος στο φόρουμ όπως βλέπεις ...  :-\

🌴 Hakuna Matata 🌴

🙊🙉🙈 μπορείτε να στηρίζετε μέσω του Patreon.com στο /NassosConqueso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη επιτυχια στις σπουδες σου :)

 

Το βιντεο δεν το σχολιαζω, μπαινει σε 2η μοιρα κατα τη γνωμη μου - ισως ο mad_nassos ηθελε να μοιραστει μαζι μας τη χαρα της επιτυχιας του. Υποθετω/μενω σ'αυτο.

Βεβαια το βαλαντιο ειναι πολυ βασικη (η βασικοτερη perhaps) συνισταμενη μιας και ο μονος τροπος να μην πληρωσεις καθολου tuition ειναι να πετυχεις πληρη υποτροφια (αν υπαρχει, καθως δεν υπαρχει παντου) - ψιλοαδυνατο (για λογους οχι παντα σχετικους με την αποδοση αυτων που τη διεκδικουν)

 

Αλλα απο αυτο μεχρι το

 

νομιζω οτιδηποτε και αν επαιζε θα τον επαιρναν, προφανως τους ενδιαφερουν μονο τα διδακτρα  ;D

 

Υπαρχει μεγαλη αποσταση. Μου φαινεται οτι ειναι πολυ υποτιμητικο και χωρις καποιο λογο :-\

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου