Προς το περιεχόμενο

Ποιο είναι το καλύτερο Mod που έχετε κάνει στην Κιθάρα ή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σκάλοπ γίνεται με σωλήνες ερασιτεχνικά, έτσι δεν είναι; Νομίζω πως οποιοσδήποτε άλλος τρόπος θα αποτύχει.

 

τι εννοεις "με σωληνες" ?? δεν μπορω να σε καταλαβω......

 

ολα πετυχαινουν και ολα αποτυγχανουν  ;) ;) ;) και τον καλυτερο και πιο ασφαλη τροπο να επιλεξεις να κανεις κατι μπορει να παει πολυ στραβα (νομος του μεφυ)

δεν ειναι μπασο  ;D ;D ;D (μπηχτη για σενα ηταν αυτο) (πλακα κανω ρε.....μην παρεξηγηθουμε)  :D :D

ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5 ΤΑΣΤΑ;;; ???

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι αλλα καμμια σχεση με το συμβαν,

απλα εκει απαιτει πολυ προσοχη μιας και λιγο να το χασεις παει η ταστιερα...

Και πανε πολλα λ7 ρε γαμοτο απο Warmoth τα scalloped.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε την τυχη μου...

 

αφήστε ενα θέμα όρθιο...

 

ρε saviola...διάβασες το θεμα του θρεντ? το πρώτο ποστ?? καλο το project αλλα φτιάξε ενα καινούριο θρεντ..μην πετάγεσαι σαν την ..ξεκούρδιστη..σολ..

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου alexi νομιζω οτι αν χαλαγα το ποστ καποιος και συμπεριλαμβανομένου και του δημιουργου του θεματος θα το εθετε , επισης δεν ειναι σωστο να λαμβανεις το ρολο του τροχονομου ,πιστευω αν ειχες προβλημα με κατι που ειπα και σε πηραξε ας το ελεγες αλλα δεν εχεις ξαναγραψει στο θεμα αυτο. Παντως θα λαβω υποψιν μου την παρατηρηση σου γιατι εχεις ενα δικιο, ομως θα επιμείνω να πας να κουρδισεις την G σου και παιξεις κανενα σολο να ηρεμησεις.

Ευχαριστω ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε την τυχη μου...

 

αφήστε ενα θέμα όρθιο...

 

ρε saviola...διάβασες το θεμα του θρεντ? το πρώτο ποστ?? καλο το project αλλα φτιάξε ενα καινούριο θρεντ..μην πετάγεσαι σαν την ..ξεκούρδιστη..σολ..

χαχαχαχαχα τι ειπες ρε θεουλη ?? χαχαχαχα απιστευτη ατακα - μπραβο με εκανες και λυθηκα στα γελια - να'σαι καλα.....

 

εχεις δικιο αλλα δεν μπορουμε να μην εκφερουμε την αποψη μας για κατι που εχει ειπωθει....οτι και να ειναι αυτο σε οποιο θεμα και να στηριζεται  ;) ;)

 

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με σκοτωνεις - δεν την εχω μαζι μου  :-[ :-[ μολις την παρω παλι πισω ομως και το θυμηθω θα σου βγαλω 1 φωτο να την δεις - εχει πολυ γελιο  ;D ;D

 

Και εγώ θέλω να δώ αυτο το επικό mod εεε, αλλά όπως και να είναι εμφανισιακά είσαι ο νικητής αυτού του thread ξεκάθαρα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θέλω να δώ αυτο το επικό mod εεε, αλλά όπως και να είναι εμφανισιακά είσαι ο νικητής αυτού του thread ξεκάθαρα... :P

αυτο ειχα αυτο εβαλα ρε !!! :D :D :D

θα το βγαλω φωτο οταν μπορεσω (ελπιζω συντομα)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειχα αυτο εβαλα ρε !!! :D :D :D

θα το βγαλω φωτο οταν μπορεσω (ελπιζω συντομα)

 

Να του βάλεις και φιμέ επιφάνεια με LEDάκια από μέσα,  και όταν το πατάς να ανάβει και να γίνεται έτσι!! :

 

pacman_guitar_by_tealzeh-d3gtdxv.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να του βάλεις και φιμέ επιφάνεια με LEDάκια από μέσα,  και όταν το πατάς να ανάβει και να γίνεται έτσι!! :

 

pacman_guitar_by_tealzeh-d3gtdxv.jpg

 

οσο καγκουρια και να ειναι αν μπορουσα θα το εκανα  ;D ;D ;D (τοση φρικη εχει φαει αυτη η SG - σε αυτο θα κολλωσει ??  :D :D :D )

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλύτερη Moda που εκανα σε κιθαρα, ηταν οτι εβγαλα ολα τα ηλεκτρικα της volume+tone+5way κτλ κτλ, και εβαλα ενα single coil των 5ευρω στο neck το οποιο πήγαινε καρφι στο output jack.

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου