Προς το περιεχόμενο

Το πιο φάλτσο solo του κόσμου !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=Nd1IVRqWq6A

 

Αν ήμουν ο Knopfler και άκουγα αυτό το solo, θα είχα πάθει ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!

 

Δίνω προκαταβολικά συγχαρητήρια σε όσους καταφέρουν να το ακούσουν μέχρι τέλους...!!!

 

:lol: :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ο τύπος το κάνει ΣΤΑΝΤΑΡ για πλάκα :lol:

 

 

ΔΕΝ μπορώ να πιστέψω πως με ένα σήμα fender 2 μέτρων και άλλες 2-3 κιθάρες από πίσω του παίζει έτσι :lol:

 

αν το κάνει σοβαρά, τότε τον προσκυνάωβασικά, με όποια διάθεση και αν το κάνει, είναι παλικάρι και θεός)!!!!!ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!!

 

 

και μάλιστα ΣΑΠΙΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ!!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν το κάνει για πλάκα, πάντως το πόσταρε στο νεο-ιδρυθέν forum Strat-Talk (αδερφάκι του TDPRI) και εγώ δεν άντεξα και του "την είπα"... :roll: :roll: 8)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω αν το κάνει για πλάκα' date=' πάντως το πόσταρε στο νεο-ιδρυθέν forum Strat-Talk (αδερφάκι του TDPRI) και εγώ δεν άντεξα και του "την είπα"... :roll: :roll: 8)

 

καλα τι καραγκιοζης... 8O

 

παντως το ..αδερφiko forum του TDRPI (http://www.tdpri.com/),εγω θα ελεγα οτι ειναι το FDB(http://www.fenderforum.com/forum.html),το οποιο ειναι απιστευτο αλλα νομιζω πρεπει να δινεις καποια συνδρομη για να εισαι μελος... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O 8O 8O 8O Γαμάτος!!!

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Έχω την εντύπωση πως δεν το κάνει για πλάκα :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"This is me playing some nasty licks to the tune of Dire Straits - DIG"

 

....but they're really NASTY :lol:

 

Μια και αναφέρατε πάντως το "το κάνει για πλάκα", μπορείτε να φαλτσάρετε άσχημα επίτηδες; Εγώ ορισμένες φορές προσπαθώ να κάνω τα πιο παράλογα φάλτσα, ή να παίζω εντελώς εκτός ρυθμού ξέρω γω, αλλά τελικά είναι αδύνατο, πάντα καταλήγω να παίζω κάτι σχετικά λογικό! Και έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είναι μάλλον αδύνατο να το πετύχεις αυτό αν δεν "το έχεις". Πχ, αυτό που κάνει ξέρω γω η Βέρα Λάμπρου που (συγνώμη για την έκφραση, αλλά δεν υπάρχει άλλη) ΠΗΔΑΕΙ κάθε έννοια ρυθμού και κλειδιού μου είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να το πετύχω, και μιλάμε ότι το ΘΕΛΩ (για πλάκα φυσικά). Το έχετε δοκιμάσει ποτέ αυτό; Πού καταλήξατε;

 

edit: πάντως για να είμαι ειλικρινής έχω ακούσει και πολύ χειρότερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω....ο τυπος ειναι....δεν υπαρχει λεξη.....δλδ...κ επιτιδες δεν μπορει καποιος να κανει κατι τετοιο...τι να πω....

ΠΟΥ ΝΑ ΣΦΥΞΟΥΝ Κ ΟΙ ΖΕΣΤΕΣ!!!!!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου