Προς το περιεχόμενο

Το πιο φάλτσο solo του κόσμου !!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι πιστεύω ότι το κάνει επίτιδες.Ένας άσχετος θα ακουγόταν πραγματικά ανυπόφορος.Τι εννοώ...Ο τύπος παίζει αλλά όλες οι (φάλτσες)νότες του ακούγονται καθαρά.Δεν παίρνει σβάρνα και αλλες χορδές όπως οι αρχάριοι.Εμένα μου έδωσε την εντύπωση ότι "ξέρει" τι κάνει.Εκτός αν είναι περίπτωση

 

Συμφωνώ με αυτή την άποψη, και προσθέτω ότι ο τύπος είναι μάλλον μαστουρωμένος. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ με αυτή την άποψη' date=' και προσθέτω ότι ο τύπος είναι μάλλον μαστουρωμένος. :)[/quote']

 

¶ντε, ας πούμε ότι ήταν μαστουρωμένος κατά τη διάρκεια του κλιπ.

Τόσο κομμάτια ήταν ώστε να το βγάλει και σε Forum να το δει ο κόσμος???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε' date=' ας πούμε ότι ήταν μαστουρωμένος κατά τη διάρκεια του κλιπ. Τόσο κομμάτια ήταν ώστε να το βγάλει και σε Forum να το δει ο κόσμος???[/quote']

 

Είδες τι κάνει το κάπνισμα; :) :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω...πραγματικα αρχιζει το βιντεακι κ μου ανεβαζει τη διαθεση.. τελικα ξερω κιθαρα!!!ΧΑΧΑΧΑ

Πραγματικα ο τυπος το ζει το χαιρεται κ τον βιντεοσκοπει θηλυκη υπαρξη (βασιμες πληροφοριες μιλανε για αιχμαλωτη βιετκονγκ που επρεπε να λυγισει κ να αποκαλυψει κρατικα μυστικα σχετικα με τις πυρηνικες κατω κεφαλες στην αλκεμπουρκπη!)

Πεσανε κ τα λιγα μαλλια που μου εχει αφησει ο Ε.Σ.

Χαρας στο κουραγιο του

373 views κ ξανα προς στην δοξα τραβα

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου