Προς το περιεχόμενο

Ακουστικα "ψειρες"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα νοιζαδες,

Λογω παραλιας και αμμου τα παλια μου ακουστικα για το iPod ειναι πλεον νεκρα  :'( :'( και θελω να τσιμπισω ενα σετακι καινουργια, και ηθελα να δω τι θα προτεινατε εσεις για απλα φτηνα ακουστικα για καθημερινη χρηση. 2 κριτιρια μονον για την επιλογη: Τιμη κατω απο 20 γιουργια (ειπαμε, ΦΤΗΝΑ  ;D ;D), και "απλου" τυπου, δηλαδη οχι απο δαυτα που μπενουν στο αυτι μεσα λες και ειναι μπατονετες και μαζευουν οοοοολη την μπιχλα του αυτιου  ;D (νομιζω τα noise cancelling ειναι αυτα :P). Μεχρι τωρα την παλευω με διαφορα μοντελα της sennheisser, αλλα ειμαι ανοιχτος σε προτασεις  ;D

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/the_tbone_ep_2.htm

Τα δικα μου 10€ στην επομενη παραγγελιά σου απο θωμα πάρ' τα  :)

 

[...] και "απλου" τυπου, δηλαδη οχι απο δαυτα που μπενουν στο αυτι μεσα λες και ειναι μπατονετες και μαζευουν οοοοολη την μπιχλα του αυτιου  ;D [...]

 

Απ' οτι βλεπω στις φωτο ειναι απ' αυτα που μπαινουν μεσα. Επισης θα προτιμουσα κατι που θα βρω και εδω, γιατι παραγγελια απο θωμα δεν προβλεπεται στο αμεσο μελλον, και δε λεει να δωσω 20 € μεταφορικα για 10 € ακουστικα...

Fly from Here, but as the Chosen Pessimist...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ χρησιμοποιώ κάποια της pioneer.Τα πήρα από public στα 9.50 ή 7.50 ευρώ δε θυμάμαι ακριβώς.Απλά πήγαινε και τσίμπα αυτά που βρίσκονται σε αυτήν την τιμή.Ωραίο ήχο έχουν και μου έχουν κρατήσει περισσότερο από άλλα ακουστικά που είχα :P :P :P.Μέσος όρος ζωής των ακουστικών που έχω χρησιμοποιήσει είναι περίπου το δίμηνο ;D ;D ;D.Αυτά έχουν κρατήσει 8μηνο.άντε!!! ;D ;D ;D ;D. Είναι ''ψείρες'' στο στυλ που θες δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δοκιμασα καμια 10αρια ζευγαρια..Aγορασα περισυ τετοια εποχη απο το αεροδρομιο της Βανγκοκ αυτα.. http://www.amazon.com/Sennheiser-MK-II-Earbuds-Carrying/dp/B001EZYMF4/ref=sr_1_40?ie=UTF8&qid=1313322963&sr=8-40 γυρω στα 50 δολαρια.

 

εχουν εξαιρετικα μπασα - σουπερ ηχο και ως τωρα δεν μου εχουν βγαλει καποιο προβλημα.

Τα προτεινω ανεπιφυλακτα.

Υπηρχαν και καλυτερα ..οπως καποια μοντελα της Boss...αλλα φευγαμε ψηλα στο κοστος..

Η αποψη μου ειναι μην δωσεις λιγοτερα 30 -50 δολαρια{25 -40 ευρω} για ακουστικα..γιατι πολυ πιθανον να παρεις τιποτα κινεζικες ....που θα τα φτυσουν σε 1 μηνα.

Επισης να εισαι σιγουρος οτι ειναι συμβατα με Ιpod.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

 

φιλε ακυρο οτι σου εγραψα...τωρα ειδα οτι δεν σε ενδιαφερουν οι ψειρες.

σορρυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεπιφύλακτη πρόταση μου τα akg που έχω.

Τα πήρα από multirama και είχαν κάτω από 10ευρώ!

 

Πολύ σωστός ήχος, γεμάτος και αρκετή ένταση as well.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι είναι λίγο ογκώδη και ίσως να μην κάθονται τέλεια στα αυτιά όλων.

Το συγκεκριμένο αρνητικό όμως είναι θετικό από την άποψη ότι τα ear foams δεν φεύγουν ποτέ όπως σε άλλα ακουστικά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου