Προς το περιεχόμενο

digitech iPB-10


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλαμε οθόνη στην RP1000???

 

ξερω και εγω τι κανουν? μας εφαγε η τεχνολογια....το θεμα ειναι να εκαναν καμια βελτιωση στο θεμα ηχου......τα μπιμπλικια δεν μας νοιαζουν...παντως λενε οτι ειναι πιο ισχυρο απο τις rp απο θεμα επεξεργαστη.....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό μου ακούγεται διότι αυξήθηκαν οι πόροι με τις οθόνες τα γραφικά κλπ.

Έχεις παράπονο στον ήχο από την Digitech ?

Θα πέσει φωτιά να μας κάψει....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις παράπονο στον ήχο από την Digitech ?

Θα πέσει φωτιά να μας κάψει....

 

μαλλον δεν θυμασαι ......σε ποιον το λες αυτο ;D...οχι δεν εχω παραπονο(μαλλον εχω λιγο για τα soft gain ) αλλα δεν θα με χαλαγε να γινοτανε 2 φορες καλυτερη....

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι η οθονη της πεταλιερας εκει κατω αλλα ενα ipad? ???

Μαλλον ειναι πεταλιερα με docking station για ipad και χρησιμοποιει το ipad μονο για ελεγχο, οχι για επεξεργαστικη ισχυ.

Απο οτι ειδα λειτουργει και χωρις το Ipad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω εχω την εντυπωση οτι δεν ειναι η οθονη της πεταλιερας εκει κατω αλλα ενα ipad? ???

Μαλλον ειναι πεταλιερα με docking station για ipad και χρησιμοποιει το ipad μονο για ελεγχο, οχι για επεξεργαστικη ισχυ.

Απο οτι ειδα λειτουργει και χωρις το Ipad.

Αν όντως λειτουργεί και χωρίς το iPad κάτι γίνετε, αλλά και πάλι μήπως πουν ότι χωρίς έχει περιορισμένες λειτουργίες κλπ κλπ?

 

Μέχρι στιγμής σαν ιδέα (δεν μιλάω για ήχο) δεν είναι και ότι καλύτερο έχω δει.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως χωρις το ipad θα λειτουργει (ετσι λενε και επισημα) αλλα θα ειναι σουπερ δυσκολο στον προγραμματισμο. Ισως τοτε θα γινεται ο προγραμματισμος με συνδεση με το PC, γιατι πανω στην πεταλιερα δεν βλεπω κουμπια για προγραμματισμο.

Νομιζω οτι πονταρουν στην τεραστια αγορα των ΗΠΑ, οπου το ipad ειναι κατι σαν φετιχ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως χωρις το ipad θα λειτουργει (ετσι λενε και επισημα) αλλα θα ειναι σουπερ δυσκολο στον προγραμματισμο. Ισως τοτε θα γινεται ο προγραμματισμος με συνδεση με το PC, γιατι πανω στην πεταλιερα δεν βλεπω κουμπια για προγραμματισμο.

Νομιζω οτι πονταρουν στην τεραστια αγορα των ΗΠΑ, οπου το ipad ειναι κατι σαν φετιχ...

Ακριβώς και φυσικά μη ξεχνάμε και το συνολικό κόστος, αφού η ipb είναι στα €500 περίπου, συν €500-€700 για το iPad, πάμε στα €1000-€1200 :o :o

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φανταζεσαι πανω στην γκ@@λα να πας να πατησεις το tubescreamer και να σου ξεφυγει και να δωσεις καμια στο ipad? :o :-[ :-X :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου