Προς το περιεχόμενο

Bodies floating down the muddy river


Bfdtmr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι Bodies floating down the muddy river παίζουν experimental,acousmatic,tape music με κλειστοφοβικό χαρακτήρα.Έχουν κυκλοφορήσει 2 Ep με την αθηναική 33 recordings και συμμετείχαν στην συλλογή της Into Pieces.Μπορείτε να κατεβάσετε δωρεάν τα Ep εδώ http://www.33recordings.com/

επισης την συνεντευξη για την art uber alles

κλειδώστε τους  Bodies floating down the muddy river στο συρτάρι σας μαζι με τα πιο σκοτεινά μυστικά σας.

σχολιάστε ελεύθερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου κανω μια ερωτηση ? Γιατι μιλας για τον εαυτο σου ( η την μπαντα ) αφου ειστε μονομελης οπως λες και αναφερεσαι στον πληθυντικο?

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ακούγεται πιο ωραία και φαντάζει πιο ιδανικό.Σίγουρα στον πλυθηντικό περιλαμβάνονται και κάποια άτομα και καταστάσεις,που δεν θα γινόταν χωρίς αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ακούγεται πιο ωραία και φαντάζει πιο ιδανικό.Σίγουρα στον πλυθηντικό περιλαμβάνονται και κάποια άτομα και καταστάσεις,που δεν θα γινόταν χωρίς αυτούς.

 

 

ναι αλλα απο τι στιγμη που εισαι ενας και εσυ κανεις τη δουλεια δεν μου καθεται καλα προσωπικα να ακοουγεστε σαν πολλοι , σιγουρα σε εχουν επηρεασει φιλοι , κοπελες και τα λοιπα αλλα και παλιι.. και σε παραγωγους ηχοληπτες που φτιαξαν τον ηχο σου παλι μου ακουγεται καπως αλλιως ολες οι μπαντες θα "ηταν" 10-15 ατομα.. ελπιζω να καταλαβαινεις τι λεω.

 

 

no offfence

How blue can you get?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εξαιρέσεις τα εξώφυλλα και το artwork,για τα οποία είναι υπεύθυνος ο Ghostornatz

http://ghostornatz.blogspot.com/

,όλα τα υπόλοιπα τα έκανα εγω χωρίς ηχολήπτες,παραγωγούς και τα λοιπά.

Απλά δε θέωρω τους Bfdtmr δικούς μου.Είναι κάτι από μόνο του και δεν μπορώ να λέω ο Bfdtmr,αλλά οι Bfdtmr.Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι εννοώ,αλλά φαντάζομαι δεν έχει και νόημα.Γιατί κολλήσαμε με κάτι τέτοιο?

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου