Προς το περιεχόμενο

Μουσικη επενδυση....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελεις να σου πω κατι πιο συγκεκριμενο στο AE;;;

ειδες το πμ μου;;

 

Το ΑΕ το δουλευω 2 χρονια. Του βγαζω τα ματια 8O :lol:

 

Το πμ δεν το ειδα ακομα. Κατεβαζω κατι αλλο. Θα το δω το βραδυ.

 

 

Ωραιος τοτε....αλλα η γνωση δεν σταματαει ποτε...!!!!!!

πχ ποιος θα μου ελεγε πριν ενα χρονο οτι μπορω να βαζω την αφεντια μου να περπατα στα σοκακια της Νεας Υορκης... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος τοτε....αλλα η γνωση δεν σταματαει ποτε...!!!!!!

πχ ποιος θα μου ελεγε πριν ενα χρονο οτι μπορω να βαζω την αφεντια μου να περπατα στα σοκακια της Νεας Υορκης... :D :D

 

Ναι, συμφωνω. Δεν δουλευω και στο Hollywood! Αυτα που ξερω ειναι υπεραρκετά για να κανω καλα την δουλεια μου.

 

 

Εγω περπατησα στην επιφανεια της θαλλασας. Μονο ο Χριστος κανει τετοια κολπα???:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος τοτε....αλλα η γνωση δεν σταματαει ποτε...!!!!!!

πχ ποιος θα μου ελεγε πριν ενα χρονο οτι μπορω να βαζω την αφεντια μου να περπατα στα σοκακια της Νεας Υορκης... :D :D

 

Ναι' date=' συμφωνω. Δεν δουλευω και στο Hollywood! Αυτα που ξερω ειναι υπεραρκετά για να κανω καλα την δουλεια μου.

 

 

Εγω περπατησα στην επιφανεια της θαλλασας. Μονο ο Χριστος κανει τετοια κολπα???:lol: :lol: :lol:[/quote']

 

 

χαχαχααχαα....οχι βεβαια...τα κανει και ο kourosava!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ Vegas για γρήγορες και παστρικές δουλειές... Αλλά, δεν τ' αφήνουμε αυτά τώρα; Αλλού είναι το ζουμί:

Καλή η πρόταση, kourosava, αλλά για πες και παρακάτω: Θέλεις μουσικές μας ήδη γραμμένες (συρτάρι) ή φρέσκο πράμα; Τι διάρκειες χρειάζεσαι; Ποιο κανάλι θα τα παίξει αυτά και πού μεταδίδει; Δεκτά και pm.

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ Vegas για γρήγορες και παστρικές δουλειές... Αλλά' date=' δεν τ' αφήνουμε αυτά τώρα; Αλλού είναι το ζουμί:

Καλή η πρόταση, kourosava, αλλά για πες και παρακάτω: Θέλεις μουσικές μας ήδη γραμμένες (συρτάρι) ή φρέσκο πράμα; Τι διάρκειες χρειάζεσαι; Ποιο κανάλι θα τα παίξει αυτά και πού μεταδίδει; Δεκτά και pm.[/quote']

 

Οι μουσικές δεν με ενδιαφέρει αν ειναι μπαγιατικες οι φρεσκες.

Διαρκεια 00:60, 00:30, 00:15 και ολοκληρα.

Το καναλι λεγετε TV12 και μεταδίδει Δωδεκανησα/Βόρειο συγκρότημα. Επίσημη εναρξη θα γινει σε 15 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok. Θέμα της κάθε εκπομπής; (Ή ζητάω πολλά; ) :roll:

 

Οι 2 ειναι πρωινες εκπομπες. Η μια ειναι πρωινο μαγκαζινο, με διαφορα θεματα και η αλλη πιο πολυ εχει να κανει με τοπικα θεματα. Αυτες οι 2 ειναι που πρεπει να τελειωσω πρωτα.

Μηπως θα ηταν καλυτερα οταν τα τελειωσω, να τα ανεβασω για να τα δειτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις έχω ένα κλιπάκι 30 δευτερόλεπτα που είχα κάνει για ένα διαγωνισμό αλλά δεν το έστειλα.

 

Πές μου αν είναι να το σουλουπώσω λίγο και να στο στείλω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου