Προς το περιεχόμενο

Μουσικη επενδυση....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο το καιρο φτιαχνω 5 σηματα τηλεοπτικων εκπομπων για το καναλι οπου εργαζομαι.

Σκεφτηκα το εξης...

Αντι να επενδυσω μουσικα τα σηματα με Royalty Free Music που εχω, θα μπορουσα να τα επενδυσω με τη δικια σας μουσικη. Τι λετε???

 

(Φυσικα το ονομα σας θα μπει στους τιτλους :wink:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο ειναι οτι θελουν εργαλεια με @@. Μετα το καλοκαιρι θα παρουμε 2 διπλούς ΧΕΟΝ γιατί τα πραγματα αρχιζουν και δυσκολευουν. Τρωει πολυ ζορι ο pentium και δουλεια δεν κανει. Ευτυχως εχω την Matrox και ειναι λιγο ανεκτα τα πραγματα :wink: Δυστυχως ομως η Matrox ειναι συμβατη μονο με το Premiere. Θα προτιμουσα να ειναι συμβατη και με το Vegas, για πιο γρηγορες και ευκολες δουλειες. Οπως το πηρα το Vegas το εβαλα στο ραφι. Σερνετε και μου τρωει πολυ χρονο. Με το Premiere κανω reaal time rendering 4 video ταυτοχρονα και το preview σε external monitor ειναι αψογο. Μεχρι να ερθουν οι ΧΕΟΝ το vegas θα ειναι τιμωρια στο πανω ραφι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος...προσφατα τελειωσα κατι σεμιναρια πανω στο after effects 6.5 και γενικα motion graphics....!!!!

Kαλη Δημιουργια φιλε......... :D :D

 

Πως σου φανηκε το ΑΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλο....απλα ρε συ με software υλικο δεν μπορεις να κανεις αρκετα πραγματα και πιο συγκεκριμενα αληθοφανη εφε κτλ...ασε που θες και pc με πολλα αρχ...α για να τρεχεις και after effects και Vegas kai kana 2 αλλα περιφερειακα που χρησιμοποιω....

Ηαrdware χρειαζεσαι εαν θελεις να κανεις σοβαρη δουλεια........ :cry: :cry: :cry:

Βεβαια θελει ακομα πολυυυυυ διαβασμα το A.E....Στο Vegas px ακομα μαθαινω νεα πραγματα και ας ειναι σχετικα ευκολο και γρηγορο...

Θελεις να σου πω κατι πιο συγκεκριμενο στο AE;;;

 

ειδες το πμ μου;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελεις να σου πω κατι πιο συγκεκριμενο στο AE;;;

ειδες το πμ μου;;

 

Το ΑΕ το δουλευω 2 χρονια. Του βγαζω τα ματια 8O :lol:

 

Το πμ δεν το ειδα ακομα. Κατεβαζω κατι αλλο. Θα το δω το βραδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου