Προς το περιεχόμενο

dw pdp platinum


thwood125

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν λίγες μέρες έψαχαν στο ίντερνετ σχετικά με τα pacific drums της dw.Τυχαία βρήκα ενα μοντέλο με όνομα pdp platinum.Εψαξα για πληροφορίες αλλά δεν βρήκα τίποτα,έψαξα ακόμα και στο site της ίδιας της εταιρίας αλλά δεν τα βρήκα.Ξέρετε αυτή τη σειρά και ξέρετε πού μπορώ να την βρώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???μονο στο ebay τα εχω βρει τα συγκεκριμενα δεν ξερω αν τα φερνει ο Στολλας που εχει την αντιπροσωπεια DW και ειναι τισς ιδιας εταιρειας αλλα made in mexico παντως ο thomann δε τα εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη σειρά έχει σταματήσει εδώ και κάποιο καιρό και έχει αντικατασταθεί με τα Χ7 τα οποία είναι τα ίδια τύμπανα με τα Μ5 (all maple κτλ), αλλά σε 7άρι σετ με περισσότερες επιλογές σε χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη σειρά έχει σταματήσει εδώ και κάποιο καιρό και έχει αντικατασταθεί με τα Χ7 τα οποία είναι τα ίδια τύμπανα με τα Μ5 (all maple κτλ), αλλά σε 7άρι σετ με περισσότερες επιλογές σε χρώματα.

 

Τι αποψη εχεις για τα M5 εχει τυχει να τα παιξεις καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αποψη εχεις για τα M5 εχει τυχει να τα παιξεις καθολου?

 

Έχω παίξει με τα cx τα οποία ήταν ο προκάτοχος, ομολογώ πως ενθουσιάστηκα! Ειδικά για την τιμή. Ήμουν έτοιμος να τα αγοράσω κιόλας...

Παρ όλα αυτά μην ξεχνάμε οτι πρόκειται για entry level σετ, οπότε μην περιμένεις τίποτα τρελό σε hardware, στεφάνια, φινίρισμα κτλ αλλά overall σαν σετ έχει πολύ καλύτερο ήχο απο τους ανταγωνιστές του πιστεύω. Το μόνο ''αδύναμο'' σημείο του ήταν το ταμπούρο κατα τη γνώμη μου, σε σχέση με το υπόλοιπο σετ πάντα.

Επίσης, μπορείς να διακρίνεις τον dw χαρακτήρα του ώς προς τον ήχο, αν είναι αυτό που ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει με τα cx τα οποία ήταν ο προκάτοχος, ομολογώ πως ενθουσιάστηκα! Ειδικά για την τιμή. Ήμουν έτοιμος να τα αγοράσω κιόλας...

Παρ όλα αυτά μην ξεχνάμε οτι πρόκειται για entry level σετ, οπότε μην περιμένεις τίποτα τρελό σε hardware, στεφάνια, φινίρισμα κτλ αλλά overall σαν σετ έχει πολύ καλύτερο ήχο απο τους ανταγωνιστές του πιστεύω. Το μόνο ''αδύναμο'' σημείο του ήταν το ταμπούρο κατα τη γνώμη μου, σε σχέση με το υπόλοιπο σετ πάντα.

Επίσης, μπορείς να διακρίνεις τον dw χαρακτήρα του ώς προς τον ήχο, αν είναι αυτό που ψάχνεις.

 

Εγω Gretschakias new classic ειμαι απλα ειδα φτηνα shell pack και σε ρωτησα ειχα παρει τα ΒΧ αλλα δεν μου αρεσαν και ημουν αναμεσα σε Pearl vbx και Sonor force 2007 για κατι που κανει απο προβες εως live χωρις απαιτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου